موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ﺗﻨﻬــــﺂ ﺑﺎﺷﻴـ ﺭﻭﺯ ﺗﻌﻄﻴﻞ ﺑﺎﺷــــــﺪ ﻏﺮﻭﺑــــ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺎﺭﺍﻧـ ﻫــــــﻢ ﺑﺒﺎﺭﺩ ﺍﺣﺴـــــــﺎﺱ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﺑﻼﺗﻜﻠﻴــــــﻒ ﺗﺮﻳﻦ ﺁﺩﻡ ﺩﻧﻴـﺂ ﻫﺴﺘﻲ Sad.gif
✘✘ اگه تو روز ولنتاين bf يا Gf نداري ناراحت نباش✘✘☹ ☹ ☁ ☁خیلی ها تو روز ًمادر ً مادر ندارند... ☁ ☁و... ☁ ☁ خيلی ها تو روز ًپدر ً پدر ندارند... ☁ ☁⚡ پس الكی خوش نباش با اين" ♂♀ " چرتو پرتا⚡عشق يعني: ☜ ☜ ♥ ♥ "نفس مادر" ♥ ♥ يعني: ☜ ☜ ❤ ❤ "پينه دست پدر" و تمام Heart.gif
?به سلامتی عمو تتل که از برج میلاد بدش نمیاد ولی هر کاری رو نمیکنه به عشق میلاد...?به سلامتی عمو تتلکه رو پای خودش وایساده...?به سلامتی عمو تتلکه همیشه چشاش قرمزه و دستاش یخ ...?به سلامتی عمو تتلکه خواننده زیر زمینی هست...?به سلامتی عمو تتلکه از همه چیزش راضیه ...?به سلامتی عمو تتلکه تو ایران میمونه و تو ایران میخونه...?به سلامتی عمو تتلکه سیگارشو ترک کرده و زل میزنه از بالکن به تهرون و بستنی میخوره ...?به سلامتی عمو تتل که واسه چیزی خود شیرینی نمیکنه ...?به سلامتی عمو تتلکه همه کاراش از ته دله ...?به سلامتی عمو تتل که دست مزدش دعای ماس...?به سلامتی عمو تتل که حواسش به وطنش هست...?به سلامتی عمو تتل که همه زندگیش رو هوا و کاراش ریسکن...?به سلامتی عمو تتل که هیچ وقت به ما نگفت طرفدار گفت خانواده ی من...?به سلا متی عمو تتل که همیشه آخر حرفاش میگه عاشقتونم ...?به سلا متی عمو تتل که زندون رفت چاقو خورد ولی بازم موند...?به سلامتی عمو تتل که به زودی بهترین فوتبالیست دنیا میشه ...?به سلامتی عمو تتل که دلش نمیاد ما تتلیتیا رو تنها بزاره.عاشقتم تتل Heart.gif ...
ﺗﺘﻠﻮ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﻮﻥ؛ﻭﻗﺘﻰ ﺷﻜﺴﺖ ﻋﺸﻘﻰ ﺧﻮﺭﺩﻡ " ﻧﮕﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻯ " ﺭﻭﮔﻮﺵ ﺩﺍﺩﻡﻭﻗﺘﻰ ﺍﻋﺼﺎﺑﻢ ﺧﻮﺭﺩﻩ" ﻣﻐﺰ ﺩﺭ ﺭﻓﺘﻪ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ " ﺳﻨﻪ ﺣﻴﺮﺍﻥ،ﺟﻮﻭﻧﺎﻯ ﮊﺍﭘﻨﻰ " ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺍﻋﺼﺎﺑﻢ ﺍﺯ ﻯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺮﺩﻩ" ﺩﺍﺩ ﻧﺰﻥ"ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺍﺯ ﻯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ" ﺣﺲ ﺧﻮﺏ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﻧﺎ ﺍﻣﻴﺪﻡ" ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﭘﺎﻛﻪ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻣﻤﻢﻭﻗﺘﻰ ﻋﺎﺷﻘﻢ" ﻭﻟﻨﺘﺎﻳﻦ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﺇﻣﻴﺪ ﻭﺍﺭ ﺷﻢ" ﺣﺎﻟﻤﻮﻥ ﺧﻮﺑﻪ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺑﺎ ﻳﻜﻰ ﻗﻬﺮﻡ" ﺍﻟﻮ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺩﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﻯ ﺍﺣﺴﺎﺳﻤﻢ" ﺣﺲ ﻣﻌﻤﻮﻟﻰ"ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺣﺲ ﺑﺪﻱ ﺩﺍﺭﻡ" ﺑﺪ ﺗﺮ ﺷﺪ "ﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺍﺯ ﺳﻜﻮﺕ ﻛﺴﻰ ﺧﺴﺘﻢ" ﻱ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﮕﻮ"ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﻧﻤﻴﺒﺮﻩ ﺍﻫﻨﮓ" ﺧﻮﺍﺑﻢ ﻧﻤﻴﺒﺮﻩ "ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺑﺨﻮﺍﻡ ﭼﻴﺰﻯ ﺭﻭ ﺏ ﻳﺎﺩ ﻛﺴﻲ ﺑﻴﺎﺭﻡ" ﻳﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ" ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭﻗﺘﻰ ﺏ ﻳﺎﺩ ﻛﺴﻲ ﺍﻡ آهنگ جدید"با تو"ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﻮﻥ ﺣﺮﻑ ﺩﻟﻢ ﺭﻭ " ﺗﻮ ﻳﻜﻰ ﺑﻬﺶ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﻪ ﻣﻴﺰﻧﻪ"ﻓﺎﺯ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﺨﻮﺍﻡ "ﻣﻦ " ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﻡ ﺍﻫﻨﮓ " ﺧﻮﻧﻪ ﺧﻮﺑﻪ " ﺴﺖ+ "منم یکی از اون یازده تام" وقتی ازمردم شهر بیزار میشم "بذار تو حال خودم باشم.وقتی ک مغرور میشم"تو نمیتونی مث من باشیمرسی ازش"وقتی هم بین مردم میبینم عشقی نمونده "مردمان بی عشق گوش میدم" Heart.gif
چرا ؟اگه یه نفر بهمون خیانت کنه، ازش متنفر میشیمامااگه یه نفر به خاطر ما به یه نفر دیگه خیانت کنه ، عاشقش میشیم . . .
اینجا جاییست که...برای ماندن آنکه دوستش داری در کنارتباید "تَــن" بدهی نه "قلـ❤ـب"...
ﺩﯾﺮ ﺑﺎﺭﯾﺪﯼ ﺑﺎﺭﺍﻥ ...ﺩﯾﺮ ..؟!ﻣﻦ ﻣﺪﺗﻬﺎﺳﺖ ﺩﺭ ﺣﺠﻢ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﮐﺴﯽ ﺧﺸﮑﯿﺪﻩ ام.
هرگاه از شدت تنهایی،به سرم هوس اعتماده دوباره میزند،خنجری راکه درپشتم فرو رفته،در می آورم!میبوسمش، صیقلی عاشقانه،اندکی نمک به رویش،نوازشش کرده،دوباره بر سر جایش میگذارم!از قول من به او بگویید:خیالش تخت،من دیوانه هنوز،به خنجرش هم وفا دارم! Heart.gif
شڪستـــ عشقـــــ ے نخوردم .......امااحساسمو از دستـــــ دادم.......ڪســـــ ے تنهام نذاشتہ......امادلم تنهاستـــــ......قلبم نشڪستہ.....اما احساس میڪنم......یہ زخم عمیق روے تنم جا خوش ڪرده.......از ایڹ زندگـــــ ے خستہ نشدم.....اما.فقط گاهـــــ ے وقتا احساس میڪنم......باید بگم دیگہ ڪم آوردم؛ انصرافـــــ میدم.......دلتنگـــــ نشدم .......اما یہ وقتایی دلم بدجور......هواےبودݧ ڪســـــ ے رو میڪنہ.......ڪہ خودمم نمیدونم ڪیہ......افسرده نیستم......اما خب گاهـــــ ے وقتا پیش میاد.....حوصلہ هیچ ڪســـــ ے رو ندارم حتـــــ ےخودم!!!!!حالم بد نیستــــــــــ........اما گاهــــــــ ے وقتا خوبـــــ میفهمم........چقدر میتونہ یہ اتفاق ساده از پا درم بیاره!!!!!!هنوز دیوونہ نشدم نــــــــــہ..؟!!اما گاهـــــ ے انقد مزخرفـــــ میشم.......ڪہ واسہ هیچ ڪس قابل درڪ نیستم........حتی عزیزترین ڪسم رو از خودم میرونم.....اما تو اوڹ لحظہ آرزوم اینہ..... اوڹ بگہ....میدونم دستہ خودتـــــ نیستــــــــــ....... درڪت میڪنم.....هه
ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ "ﺗﻮﻫﯿﻦ " ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﺣﺮﻑ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ " ﺷﻌﻮﺭ " ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﺑﻐﻞ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ " ﻫﻮﺱ " ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﺑﻮﺱ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ " ﻋﺸﻖ " ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﻋﺸﻖ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ " ﺭﻓﺘﻦ " ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﺷﻌﺎﺭ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ "ﻋﻤﻞ " ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﻣﺬﻫﺐ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﮐﻪ ﺗﻌﺼﺐ " ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻭﻗﺘﯽ ﺟﺬﺍﺑﻪ ﮐﻪ "ﺣﯿﺎ " ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪﯾﻪ ﻣﺮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺟﺬﺍﺑﻪ ﮐﻪ " ﻫﻮﺱ ﺑﺎﺯ " ﻧﺒﺎﺷﻪ