موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
يه نفر از قلم افتاد Biggrin.gif Biggrin.gif من جانِ من عشقم تولدت مبارك Biggrin.gif Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif
اسما ناراحت نباش Heart.gif Exclamation
شهی من آبانم
هرچی طالع بینی نوشته واس ابان همش دربارم درسته Shy.gif
دلشاد؟ Sad.gif
(10-02-2015، 01:34 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلهای من النا و 0212 تولدتون مبارکا باشه.. ایشاله عاقبت به خیر شین Heart.gif
سعی منم شکست عشقی خوردم دیشب Biggrin.gif
گلهاي بي بي جان Biggrin.gif خخخخخ بي بي Biggrin.gif Biggrin.gif مرسي
(10-02-2015، 01:35 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد ازساعت سه تاپنج بعدظهر هس حضورهمه واجبه چون امر خیره

قرعه کشی میکنم واس021 خودم تو قرعه نمیزارم من توبه کردمگریه

آخ ژون Biggrin.gif نه ديگه نميشه Biggrin.gif خانوما لطف كنن شناسنامه هاشونم بيارن كه اگه برنده شديم مستقيم بريم مَهذرِ سيد عقدشون نماييم Biggrin.gif ميگما مهذر با كدوم ه و ز هست؟؟؟؟؟ اولين باره تو عمرم اين سوال واسم پيش اومده Biggrin.gif
من جان تولدت کیه?? تولد توام مبارک!!
سلام داداش رضا
رضا ی چیزی هس تو چشات .
چراازدواج نکردی؟29سالته سی بشه نمیتونی ازدواج کنیااا؟
خواهر نداری واست استین بالابزنه؟
Sad.gif
منم كه بهمنم Biggrin.gif

از منم درسته اون طالع بيني هاي معتبر يكيشه مردان مريخي هست فك كنم اسم كتابه زنان ونوسي؟ يه همينطور اسمي داشت.. يه فيلمي ام هست همينجور اسمي داره... Shy.gif
(10-02-2015، 01:36 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
اگه بسته اینترنت همراه اول بخرم باقیمونده ی بسته ی قبلی میسوزه ؟

یکی جواب بده
mohammad.omv مچكر داش قربونت بخدا بتونم همتو.نو جبران كنم بسيار شرمنده نمودين من رو Blush.gif Blush.gif خيلي خوشحال شدم گریه : گریه گریه گریه