موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شهاب این امکان وجود داره ک برنامه هایی ک نصب میکنیم از حافظه گوشی استفاده نشه! Biggrin.gif
یعنی از حافظه رم استفاده کنه زبون
(11-02-2015، 11:03 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی واقعا متاهلی؟؟
من جای نامزدت بودم  قلم پاتو خوردمیکردم مرد متاهل اونم تو مجازی؟ چی بهت میرسه؟ برو ب نانزدت برس

خودشم میاد اینجا میبینه  Biggrin.gif دلشاد میشناستش اکانت داره اینجا Tongue.gif همتونم میشناسه مخصوصا اسی رو  Biggrin.gif
(11-02-2015، 11:06 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهاب این امکان وجود داره ک برنامه هایی ک نصب میکنیم از حافظه گوشی استفاده نشه! Biggrin.gif

اگه منظورت رامه که باید بگم اصلا امکانش نیست Undecided.gif
اما اگه منظورت رمه باید بگم که اول باید روی حافظه تلفن نصب شه بعد منتقل شه به sd card
مجی بگو کیه؟؟؟ بیارش اینجا کارش دارم؟ نترسی چیزی نمیگم من سرسخت طرفدار عاشقام
(11-02-2015، 11:00 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 10:56 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا نخاسم
مجی شبنم واس تو پسند کردم میخاییش؟

اسما جانم 
خواهر گلم من  نامزد دارم برا دلشاد یه فکری کن داره از دست میره Biggrin.gif Tongue.gif

مجتبی واقعا؟؟ Biggrin.gifداداش ایشالا با هم دیگه خوشبخت بشید  Blush.gif
(11-02-2015، 11:09 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:06 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه منظورت رامه که باید بگم اصلا امکانش نیست Undecided.gif
اما اگه منظورت رمه باید بگم که اول باید روی حافظه تلفن نصب شه بعد منتقل شه به sd card

منظورم رمه
شهاب منظورم اینه ک وقتی برنامه ای رو نصب میکنی آیکنش میاد تو منو گوشی خب در حالت عادی ک وقتی برنامه ای نصب کنی از حافظه گوشی استفاده میشه,من میگم میشه کاری کنیم ک روی حافظه رم استفاده کنه روی حافظه رم نصب بشه!
(11-02-2015، 11:05 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاطی 021 بمن توهین کرد ورفت منم باش قهرم
تورفتی ادی ازم خاستگاری کرد قراره منو  مدیر کنه  شرط اولم هس حالا شرط دیگمو نگفتم

هرچی میخوام نرم نمیشه،دیگه باید رفت، مخصوصا اینکه به اسی جون توهین کرده،دیگه نمیخوامش، تموم شد دیگه Sad.gif
mina
خب باید با همون برنامه ای که گذاشتم منتقل کنی
MOJTABA
من هم آپ نصب کردم نداد 1000 امتیاز رو
حالا اینجا یه سوال پیش میاد
بخاطر اینکه زیاد نصب کردم؟
یا اینکه وقتی شارز گرفتم تا امتیاز بده یه شماره دیگه رو وارد کردم
آقا مجتبی شما شارز واسه همون خظ گرفتید که آپ باهاش نصب کردید؟
عاطی قحطی پسر نیس ی خوبشو در نظردارم رضا خوبهء؟؟ همشم ساکته میخاد دختر خوب انتخاب کنه برو خ باش بحرف ببینم موفق میشی دلشو ببری بااینک ترشیده اما باز امیدی هس چون ی سال مونده بشه سی ساله