موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اسما یه قطعه خوب بگو!!!
((تنهاییه من))
مرسی النا جون خوردم ناهار رو‌با سزعت بسیاز بالایی برگشتم اصن طاقت دوری نداریم... با گوشی ام‌بعضیاش اشتباه تایپ یشه باطری گوشی‌رو‌هم کالیبر‌کردم ۱۸ درصد دیکه مونده اگه یهو‌گوشیم‌خاموش شه باید همونجور‌بزنم‌شارژ ... بدانید و‌آگاه باشید.. teeth

درود بر النای خودم مرسی از عاسما Biggrin.gif Biggrin.gif Blush.gif
(10-02-2015، 03:17 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای گلم

عزیزم روز تولدت را با آسمانی پر از ستاره های چشمک زن

با دشتی پر از شقایق ها و با آرزوی موفقیت برای تو

به تو تبریک میگویم . . .
تولدت مبارک محمد(0212)عزیز Shy.gif

مرسی عزیزم تولد شمام مبارک دیروزم‌تولد خانمِ النا بوووود النا بود گریه
اسما من 16 رو انتخاب کرده بودم Biggrin.gif
(10-02-2015، 03:22 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا از021خوشت میاد من میدانم بگو اره ی جشن بگیریم
یکی بمن اسامی پسرارو و دخترا رو بده بنویسم کاعذ تاقرعه کشی کنم Angry.gif

اشوب teeth
(10-02-2015، 03:22 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا از021خوشت میاد من میدانم بگو اره ی جشن بگیریم
یکی بمن اسامی پسرارو و دخترا رو بده بنویسم کاعذ تاقرعه کشی کنم Angry.gif

جان تو قرعه کشی‌کردی مواظب باش همون چیزی ک عرض کردم خدمتت Tongue ب Biggrin.gif Tongue.gif
(10-02-2015، 03:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 03:17 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای گلم

به تو تبریک میگویم . . .

به ایشون دیروز تبریک گفتم
النا جون تولدت مبارک Blush.gif
(10-02-2015، 02:33 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه ی قانون جدید بزارید واسه تایپیدن فینگلیش انقده ازار دهندس فارسی نوشتن اینجا بخداااا
کاش میشد فارسی ننویسیم
صفحه تایپش میره اونطرف نمیبینی چی مینویسی
اصن راحت نیسم من ک
اگه ادمین دعوام نمیکرد فینگلیش ازاد بود
خوب بود
مسئولین رسیدگی کنن:(((((((((

مشکل اینه اول اینکه شاید بعضی ها انگلیسی بلد نباشن حتی الف باشو بعد هم انجمن نا منظم میشه
(10-02-2015، 03:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای گلم

به تو تبریک میگویم . . .

ممنون از لطفتون
(10-02-2015، 03:33 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشوب teeth

راست میگه‌من بچه خوبی ام نیگاه تولدمم هست بیا و‌بشو‌کادوی من Blush.gif