موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اونا سالی یه پست میزارن ما که نیستیم اونجا سوت و کور شده Biggrin.gif
فاطی خو دیشب به منم توهین کردن ولی من جواب ندادم واسه همین دیشب گفتم بیاین تو تاپیک اسما Biggrin.gif Shy.gif
(10-02-2015، 07:46 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونا سالی یه پست میزارن ما که نیستیم اونجا سوت و کور شده Biggrin.gif

حقشونه بذار بپوسن  Biggrin.gif
اصلن اینجا خوشتره. اونور خوش نبود  Biggrin.gif
(10-02-2015، 07:47 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی خو دیشب به منم توهین کردن ولی من جواب ندادم واسه همین دیشب گفتم بیاین تو تاپیک اسما Biggrin.gif  Shy.gif

از همه بیشتر به من توهین شد دیدین اخراجم شدم  Sad.gif
(10-02-2015، 07:49 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلن اینجا خوشتره. اونور خوش نبود  Biggrin.gif

اره بی بی اینورو عشقس  Blush.gif Biggrin.gif
به منم گفتن بیشخصیت Biggrin.gif
تازه یه انسان بی تلبیت به من دروغکی ابراز علاقه کرد  Confused

و چون اون اونجاس من دیگه نمیرم اونجا Biggrin.gif
(10-02-2015، 07:49 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 07:47 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی خو دیشب به منم توهین کردن ولی من جواب ندادم واسه همین دیشب گفتم بیاین تو تاپیک اسما Biggrin.gif  Shy.gif

از همه بیشتر به من توهین شد دیدین اخراجم شدم  Sad.gif

وای فاطی اخراج شدی من اصلا نفهمیدم Confused
یعنی من دیدم شارز نیس دعوام هس رفتم بیرون Undecided.gif
بچه ها شیدا تازه اومده واسش یکی و بیابین
کی بش میاد؟؟؟
شیدا زن پسرخاله شو
0212
رفته از اون ور کاربر کش میره Biggrin.gif
ناموسن 0212 دمت گرم Blush.gif