موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شهاب اون برنامه ک دادی رم انتقال بدم تمام اپ ها رو تلفن هس چطوری انتقال بدم یادم بده دقیق؟
(11-02-2015، 10:42 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انروت چیه ک شهاب؟

روت کردن گوشی یعنی دسترسی به فایل های سیستمی و تغییرات در آیکون و...
با این کار گارانتی گوشی از بین میره و با این نرم‌افزار انروت میشه روت گوشی رو پاک کرد
شهاب با همین فرمون ادامه بدی تا هفته بعدی مدیر میشی Biggrin.gif فقط سعی کن عکس هم بذاری Tongue.gif لینک دانلود هم که آپلود میکنی اسم سایت طرف از روش بردار Dodgy.gif
اسما اون برنامه فکر کنم همین جوری کار نکنه باید گوشی روت باشه تا بشه برنامه ها رو به رم انتقال داد Cool.gif
(11-02-2015، 10:46 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهاب اون برنامه ک دادی رم انتقال بدم  تمام اپ ها رو تلفن هس چطوری انتقال بدم یادم بده دقیق؟

بخدا خودم نصب شدشو ندارم چون حافظه گوشیم زیاده نیاز پیدا نکردم اما کلیک کنی رو برنامه ها فکر کنم move to sd card. داشته باشه
من هیچ سردرنمیاارمگریه
(11-02-2015، 10:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هیچ سردرنمیاارمگریه

اگه بلد نیستی بده یکی برات روت کنه بعدش برنامه رو نصب کن انتقال بده تو رمت
برنامه farmroot و kingroot از بهترین نرم افزار های روت بدون نیاز به کامپیوتر هستن
اصلا نخاسم
مجی شبنم واس تو پسند کردم میخاییش؟
ادی عخشم؟؟؟ تنها نفس زندگی من ؟تنهادلیل سرپاموندنم کجایی؟گریه
(11-02-2015، 10:56 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا نخاسم
مجی شبنم واس تو پسند کردم میخاییش؟

اسما جانم 
خواهر گلم من  نامزد دارم برا دلشاد یه فکری کن داره از دست میره Biggrin.gif Tongue.gif