موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا رضا برو بگو ایشالله دست پر با خبر خوش برگردی عاشق هم باشین
(10-02-2015، 01:20 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 01:17 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا اون طرفی که عاشقی الان اینجا نیست درسته؟ وای یعنی حسم درسته Biggrin.gif

سلام

جناب سعید عزیز از شانس من الان خودش اینجاست واسه همین نمیتونم الان بهش پیام بدم.
منتظرم آفلاین بشه بعد بهش پیام میدم ببینم نظرش چیه Heart.gif

دخترا همگی آفلاین بشین Biggrin.gif
بیغم هوا سردهمیترسم یخ بزنی!! teeth
وای یعنی کی میتونه باشه این وقت شب که آقا رضای مودب عاشقشه??
صنایع یا قدرت?? مسئله اینست!!  Undecided.gif
خدا خیرت بده اسما بخدا انقد امشب خندیدم (به تو نه ها آقا رضا) کلا خندیدم. دهنم و چانم درد گرفته
این اهنگو دان کنید من الان دارم گوشش میکنم چون حاله منه Biggrin.gif Undecided.gif....دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ههههی خدااااا
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  آقا رضا عاشق کدومی  Biggrin.gif
لیلا ایشاله به هم برسین  Sad.gif
خدا بزرگه ایشاله Heart.gif
منم صبر میکنم هر موقع اقا رضا گفت بعدش منم اعتراف میکنم Undecided.gif
فاطمه از چی حیا کنم??  Biggrin.gif
فک کنم اون گزینه تویی!!
(10-02-2015، 01:24 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اهنگو دان کنید من الان دارم گوشش میکنم چون حاله منه Biggrin.gif Undecided.gif....دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الهیییی کی هست تو قلبت  Biggrin.gif