موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این شعرو ی پسر واسم گفته بود هی خدا Sad.gif
یه سری دخترام هستن...مهم نیست چندسالشونه..از یه جایی به بعد کمتر صدای خندشونو میشنوی..خیلی کم تو جمع دیده میشن..با اهنگ خاصی یا سکوت میکنن و میرن تو فکر..یاصدا هق هقشون بلند میشه..ی سری کارا و شیطونیا رو انجام نمیدن..دیگه هیچ عشقیو قبول ندارن..دیگه جمله ای به اسم این با بقیه فرق داره رو نمیشنوی ازشون...به درد ودل بقیه گوش میدن..وقتی اسم عشقو دوس داشتن میشنون فقط سکوت میکنن و یه نفر میاد تو ذهنشون...خلاصه بگم..بعضی دخترا شاید دختر باشن ولی کوه دردن... مرده ی متحرکن...اینا رو اذیت نکنید...اینا یه زمانی ساده بودن...دل بستن...عاشق شدن..ازعشقشون جدا شدن...به جایی رسیدن ک خودشونم نمیدونن کجای زندگیشونن...حال وهواشون با هم سن وسالاشون فرق داره...دیگه واسه هیچ پسری ذوق نمیکنن...اینا ی روزی عزیز دل کسی بودن...ایناهمونایی هستن که اگه شب بخیر شنیدن عشقشونو نمیشنیدن خوابشون نمیبرد...خواااااهشا اینا رو بفهمییید....ازشون توقع احساسات و عشق دوووباره نداشته باشید...اینا دیگه سرد شدن......یخ بستن Sad.gif
شراره اینجا همه اعتراف کردن کیو دوس دارن؟ بگوببینم مخاطب خاص این جملات قشنگ کیه؟فقط نگو رصاهستا Biggrin.gif
یکی شراره رو از برق بکشه بیرون گریه
اینم مثه شهاب جوگیر شده  Biggrin.gif
قیمت گذاشتن ادما روی دل حساس من...این روزا ادما شدن سوداگر احساس من...معشوق من ازو دوووره....دنیا واسم مث گوره. Sad.gif
مخاطب خاص من کووووووجاس؟؟؟؟بیاد خودشو معرفی کنه اشناشیم Tongue.gif حداقل ولنتاین و با هم باشیم پولامونو خرج یکی دیگه کنی مییییییکشمت Biggrin.gif
پس این شارژ کو??  گریه
اینجا ازبس خاکه فک کنم مخاطب خاصم رفته زیر خاااااااک الهییییی Sad.gif
نمیدونم براچی باتو خوبه همه چی..........تتتتلو عشق منهه Heart.gif
یکی شراره رو از برق بکشهگریه
چقد حرف میزنه گریه