موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سعی بمن بگو؟
(11-02-2015، 07:23 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا چرا امروز با من مهربون شدی Biggrin.gif نکنه رو من نظر نداری Confused

میخام مختو بزنم زبون
اگه 10 دقیقه بیشتر وقت نگیره عیبی نداره من تستر میشم. 
زمان دانشگاه خوب بود درس میخوندم. الآن یا تو پینترستم یا اینجا یا اینستاگرام یا اونجا.. خداروشکر فیسبوکمو پاک کردم. 
وای من باید برم کمپین ترک اعتیاد گریه
مینا فقط مخ ادی نزنیاا

ادی؟؟ ساکتی نکنه تو خصوصی بادختر میحرفی؟
انقده میخام عکساتونو ببینم
من ازهمتون خوشگلم
النا صدامو بشنوی عاشقم میشی لهجه دارم اونم ترکی انقد نازک قشنگ بشنوی خنده میکشتت Biggrin.gif
(11-02-2015، 07:27 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه 10 دقیقه بیشتر وقت نگیره عیبی نداره من تستر میشم. 
زمان دانشگاه خوب بود درس میخوندم. الآن یا تو پینترستم یا اینجا یا اینستاگرام یا اونجا.. خداروشکر فیسبوکمو پاک کردم. 
وای من باید برم کمپین ترک اعتیاد گریه

ناموسن قدم ما شور بود رفتي؟ Biggrin.gif من فيسبوك ميرم مرتب هر كي فيسبوكيه بياد خصوصي آدرس بدم پستا رو بخونه جيگرش حال بياد Biggrin.gif Tongue
(11-02-2015، 07:35 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ازهمتون خوشگلم
النا صدامو بشنوی عاشقم میشی لهجه دارم اونم ترکی انقد نازک قشنگ بشنوی خنده میکشتت Biggrin.gif

شما ک بله عسلید teeth
عاطی شوهر بی مسیولیتت پیداشدااا
021 عاطی طلاق بده واسش ی شوهر یافتم چقد خوشتیپ ک نگو Biggrin.gif
(11-02-2015، 07:30 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا فقط مخ ادی نزنیاا

ادی؟؟ ساکتی نکنه تو خصوصی بادختر میحرفی؟

فقط بخاطر تو اسما چشم Sad.gif