موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین واسما مبارکه
(11-02-2015، 04:29 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی توبه کردم من نمیتونم
حالاببین چی کشیدم ک توبه کردم شاعر کرد شکست وزمینم زد ورفت حتی پشت سرشم نگا نکرد
ببین چقد بی بختم من هنوزم ب عشق وفادارمگریه

Confused Confused شانس ما رو باش Confused
من که گیج شدم اینجا کی به کیه...کی ماله کیه Confused
(11-02-2015، 04:29 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی توبه کردم من نمیتونم
حالاببین چی کشیدم ک توبه کردم شاعر کرد شکست وزمینم زد ورفت حتی پشت سرشم نگا نکرد
ببین چقد بی بختم من هنوزم ب عشق وفادارمگریه

آخی اشکم دراومد Sad.gif Sad.gif
(11-02-2015، 03:20 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifواسه ادمین هم زن بگیرین Biggrin.gif Biggrin.gif

واسه تو باید ی دختر خان زاده بگیریم Biggrin.gif
(11-02-2015، 04:39 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 03:20 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif من یه دختر روستایی میخوام که بی سواد هم باشه عاشق هم نشده - Tongue Biggrin.gif
آخرش دیشب معلوم نشد کی ترشیده بود?
(11-02-2015، 04:41 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 04:39 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif من یه دختر روستایی میخوام که بی سواد هم باشه عاشق هم نشده - Tongue Biggrin.gif

دختر چوپان دروغگو خوبه؟؟؟
ادی من شرط دارم واس عقد باتو
روستاییم هستم ولی گوسفند نداریم Sad.gif
(11-02-2015، 04:46 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی من شرط دارم واس عقد باتو
روستاییم هستم ولی گوسفند نداریم Sad.gif

Biggrin.gif چه شرطی ؟ اشکال نداره چند تا برات میخرم تو بدوششون من میچرنم Tongue.gif