موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 12:50 PM)Shabnam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه خوب نیست قبلی بهتر بود Sad.gif

باشه مثل اول شد
ادمین ما با گوشی میایم
این قالب یجوریه Sad.gif
عوضش کن
(10-02-2015، 12:52 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 12:50 PM)Shabnam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه خوب نیست قبلی بهتر بود Sad.gif

باشه مثل اول شد

مرررررررررررررررررسی
واسه من ک با گوشیم بعضی چیزاش علامت سوال هس قبلی اینجور نبود
ابی شاد هس واسه اینجا
Undecided.gifمثل اول شد مگرین Biggrin.gif
(10-02-2015، 12:26 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسما من دیشب آپ جدید نصب کردم موجودی گرفتم 1000 امتیاز نداد, یعنی اگه الان خرید شارژ انجام بدم ممکنه 1000 امتیاز,بهم بده؟

سلام میناجان...آپ جدید ک نصب کردی دوباره شماره خودتو زدی؟شماره اولی ک میگه وارد کن باید یه شماره دیگه باشه...البته اگه یه آپ دیگه داری ک قبلا شمارتو زدی.این یکی باید یه شماره دیگه روزد...ولی معرف رو میتونی شماره قبلیتو بزنی.که هزار امتیاز هم به این آپت بده هم به آپ قبلیت...نمیدونم خوب توضیح دادم یانه Biggrin.gif
اره ممنون
(10-02-2015، 12:35 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی بیا بریم  و لوشون بدیم تا جفتشون رو بندازن تو گونی

بدو بریم بی بی  Biggrin.gif
راستی 0212 جان تولدت مبارک....انشالله به همه آرزوهات برسی Heart.gif
النا جان تولد دیروز توهم مبارک....انشالله توهم به آرزوهات برسی و خوشبخت شی Heart.gif