موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هووووففف Sad.gif
(11-02-2015، 01:31 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریه  ای خدا

اسی جون نبینم گریه هاتو گریه  
چیشده گلم
حوصلم پوکید
(11-02-2015، 01:38 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حوصلم پوکید

منم Sad.gif
سعی من هر روز بهت اعتبار میدم. ولی امروز به 0212 اهدا میشود بابت کد شارژ دیروز.. آفرین 0212 کداتونو اینجا بزارین.
راسنی من یادم اومد قطاب خوردم.قطاب اونیه که توش پودر شکر و هل و پودر بادام و ازین چیزا میزارن بعد خمیره رو سرخ میکنن.. اسمش یادم نبود Biggrin.gif
من خیلی شکمو میباشم. وای دهنم آب افتاد گریه
(11-02-2015، 01:48 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راسنی من یادم اومد قطاب خوردم.قطاب اونیه که توش پودر شکر و هل و پودر بادام و ازین چیزا میزارن بعد خمیره رو سرخ میکنن.. اسمش یادم نبود Biggrin.gif

باقلوا های یزد هم خیلی خوشمزه است Wink.gif
(11-02-2015، 01:48 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزیزم
باقلواباقمواشو شهرا دیگه بیشتر دوس دارن
(11-02-2015، 01:51 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:48 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باقلوا های یزد هم خیلی خوشمزه است Wink.gif

من خودم دوس ندارم فقط قطاب
سلام و درود بر همه ی عاشقان...وقتتون بخیر Blush.gif