موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 01:41 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  تازه شارژشونم زیاده، هی میشینن حرفای عاشقانه میزنن  Biggrin.gif
من خوابم میاد، دیگه باطری گوشیمم داره تموم میشه، ولی من مقاومت میکنم تا بفهمم آقا رضای مودب عاشق کیه. 

بی بی بیا برو مقاومت نکن  Biggrin.gif
مردم از گرسنگی،من میرم شام بخورم امیدوارم وقتی اومدم آقا رضا اعتراف کرده باشه Biggrin.gif
آقا رضا شجاع باش Shy.gif
(10-02-2015، 01:41 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 01:39 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هستم تا صبح اصلا خوابم نمیبره  Biggrin.gif

فاطی تو خیلی شر هستیا افلاین شو خو Biggrin.gif

من عمراااااااا تا اعتراف نگیرم اصل وابدا نمیخوابم  Biggrin.gif
آقا رضا بیا و مردونگی کن و تا انلاینه بهش بگو  Biggrin.gif
10 هزار تومن شارژ میدم به دختری که همین الان زود تند سریع اف بشه Biggrin.gif
(10-02-2015، 01:46 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بگو 100 تومن من نمیرم  Biggrin.gif
من شارژم زیاده.و تازه هر روز بیشترم میشه ، مصرفی ندارم کمتر شه Sad.gif
فقط یه آدم خیلی شارژ دوست داشتیم اونم 0212 بود به خاطر شارژ با دوست دختراش به زد تازه اگرم بوود نمیتونست آف شه چون دختر نبود 
(10-02-2015، 01:47 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 01:46 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بگو 100 تومن من نمیرم  Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
بچه ها من برم بخوابم. حالا شایدم خوابم نبرد برگشتم. ولی شبتون بخیر.
ایشاله همتون خوشبختو عاقبت بخیر شین. Heart.gif .
(10-02-2015، 01:52 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من برم بخوابم. حالا شایدم خوابم نبرد برگشتم. ولی شبتون بخیر.
ایشاله همتون خوشبختو عاقبت بخیر شین. Heart.gif .

بدو بدو بی بی شبت بخیر خدا پشت و پناهت Biggrin.gif