موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
?زن‍ـــــــــدگـــــی? یــعــنــی شــــــــادی یــعــنــی خـــــــنــده یـــعـــنـــــی بـــاشــــی بــــا ⇐بـــــــــــنـــده⇒  ㄟ(ツ)ㄏBa hamatonamaaaaaa? Biggrin.gif
ینی وضعیت جوریه که قبل اینکه بخوای از مشکلاتت با یکی حرف بزنی باس بش بگی : " میدونم تو بدبخت تری صَب کن من حرفمُ بزنم ! بعد تو شروع کن " :|
کاش گاهی مردبودم!!!میشد تنهایی آم را به خیابان بیاورم!!! سیگاری دود کنم!!! ... و نـگـران نـگـاه هـای مـردم نـبـاشـم !!!کـاش گـاهـی مـرد بـودم !!!مـی شـد شـادی اَم را بـہ کـوچـه هـا بـریـزم ...بـا صـدای بـلـنـد بـخـنـدم٬و هـیـچ مـاشـیـنـی بـرای سـوار کـردنـم تـرمـز نـکـنـد.. Sad.gif
هر كسى به طريقى ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ مى كنه ، و انتخاب روش خودكشى، ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ...!ﯾﮑﯽ ، ﺩﯾﮕﻪ ﺷﯿﮏ، ﻧﻤﯽ ﭘﻮﺷﻪ..ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﺁﺭﺯﻭﯾﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ..ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﻤﯿﺪﻩ..یکی دیگه ب خودش نمیرسه...ﯾﮑﯽ مدام ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻩ..ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ، عکس ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﯼ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ...!یکی محبت نمی کنه ...!یکی دیگه محبت نميپذيره ...!و.....اینگونه است ک ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎ در ٣٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ و ﺩﺭ ٨٠ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺩﻓﻦ میشوند...! پائولو كوئيلو
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯿﻪ ﺩﻫﻪ ﻫﻔﺘﺎﺩﯾﺎ .... ﮐﻪ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺗﯿﭗ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﺑﺰﻧﻦ ..ﺧﯿﺎﺑﻮﻧﺎ ﭘﺮ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ ﺷﺪ .. ﺍﻭﻣﺪﻥ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺑﺪﻥ ... ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻦ ﺍﺯﺍﺩ ﻭ ﺳﺮﺍﺳﺮﯼ ﺭﻭﯾﮑﯽ ﮐﺮﺩﻥ ... ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺑﺮﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ...ﺩﺧﺘﺮﻭﻧﻪ ﭘﺴﺮﻭﻧﻪ کردن ... ﺍﻭﻣﺪﻥ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﺑﮕﯿﺮﻥ 99..ﺩﺭﺻﺪ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻦ ....اومدن عاشق بشن نامردی رسم شد.... اومدن گواهينامه بگيرن ماشينوموتور شد قيمت خونه.... ده شصتیا نسل سوختن..درست...اما هفتادیا خاکستر شدن... ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯿﻪ ﻫﻤﻪ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺳﻨﯽ ﻧﺪﺍﺭﻥ .. ﻭﻟﯽ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺩﻟﺸﻮﻧﻮ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﭘﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ... ○● ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯿﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻫﻪ ﻫﻔﺘﺎﺩﯾﺎ ...●○
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺍﺯ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﻢ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ ..ﺩﻭﺳﺘﺪﺍﺭ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺗﻮ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﺪﺣﺎﻝ ﺁﻧﮑﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺗﻮ ..ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ..ﺳﻌﯽ ﮐﻦ ﺗﺎ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻧﯿﺎﺯﻣﻮﺩﻩ ﺍﯼﻋﺎﺷﻘﺶ ﻧﺸﻮﯼ ..ﻣﻼﮎ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺑﻪ ﺭﻧﮓ ﻭ ﻗﺪ ﻧﯿﺴﺖﻣﻌﯿﺎﺭ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺻﺪﺍﻗﺘﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺭ ﺻﻨﺪﻭﻗﭽﻪ ﺩﻟﺶ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ..ﻭ ﻛﻼﻡ ﺁﺧﺮﺩﻭﺳﺘﯽ ﺗﻤﻠﮏ ﺗﻮ ﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﯾﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﯿﺴﺖﺩﻭﺳﺘﯽ ﻣﺜﻞ ﺑﻮﯾﯿﺪﻥ ﯾﮏ ﺳﯿﺐ ﺍﺳﺖ،ﺑﺪﻭﻥ ﺁﻧﮑﻪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﮔﺎﺯﯼ ﺑﺰﻧﯽ...
آی تویی که عاشقش شدیاستخوان هایت را محکم ببندهمین روزها بهت میگوید دیگر نمی خواهمتو این محکم کاری اینجا به کارت می آید !
Heart.gif Blush.gif Tongue.gif Wink.gif
(11-02-2015، 01:51 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:46 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاطی باهاشون آشتی کن اونا اینجا نبودن که جوابتو بدن دیگه وگرنه همشون مهربونن پاره ی جونن نمیخوام هیشکسی یار من باشه هیچ کسی رفیق و یار من باشه من فقط میخوام تو رو داشته باشم  Biggrin.gif

احیانا تیکه ی اخرش ماله اهنگی نیست؟ Biggrin.gif

نه کی گفته من خودم شعرشو گفتم عامو شعر مارو نده بقیه Biggrin.gif
:)))))سلام