موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 02:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا خانم شما مدل گوشيت كدوم مدل هست؟ والا من گالكسي ايس قراضه واسه دوره سلجوخيان Biggrin.gif با اون كه ميام با مرورگر خود گشوي ميشه زد رو شكلا و شكلا خودش مياد توي متن... ولي اندرويدش رو كردم 4 قراضه هستا... اگه با مرورگر خود گوشي كارت نشد اينجا ادمين جانِ من يه توضيحاتي داده است:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush.gif
ممنون
galaxy GIO مام قراضس والا و مدل پایین
النا زن 021میشی؟؟؟ تفاهم هم دارینا Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:04 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 02:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا خانم شما مدل گوشيت كدوم مدل هست؟ والا من گالكسي ايس قراضه واسه دوره سلجوخيان Biggrin.gif با اون كه ميام با مرورگر خود گشوي ميشه زد رو شكلا و شكلا خودش مياد توي متن... ولي اندرويدش رو كردم 4 قراضه هستا... اگه با مرورگر خود گوشي كارت نشد اينجا ادمين جانِ من يه توضيحاتي داده است:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush.gif
ممنون

اقای 0221 شکلکا هس اما ذو صفحه تایپ نمیاد خب
0212اشتب شد
(10-02-2015، 02:04 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

قربونت فدات Biggrin.gif عيبي نيست تلاش كن ميشه... Biggrin.gif فقط بدون اين شكل لبخنده دو تا نقطه بزار اينور و اونور اين كلمه خارجي مياد:

biggrin.gif

Biggrin.gif من جاي ادمين بودم به عاسما لوح افتخار ميدادم... تنها كسي كه با زبون خوش تونست ما رو متوجه كنه كه توي تاپيك شارژ نحرفيم راجع ب مسائل ديگه Biggrin.gif Biggrin.gif مچكر عاسما جان Biggrin.gif Blush.gif ادمين رو از يك بحران بزرگ نجات داد Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوس
(10-02-2015، 02:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ ژون Biggrin.gif Blush.gif Shy.gif قرعه كشي نميخواد پس اگه جواب بله رو بگيري Biggrin.gif Shy.gif Blush.gif
النا اگ میخای عشق 021 بشی ساعت3تا5 جشن تولدش هس میخان کادو بش ی دختر بدم باقرعه کشی
اگ میخای قرعه کشی صورت نگیره Biggrin.gif
کسی زن منو ندیده
از دیشب دنبالشم
خرکی پیداش کرد بیست تومن شارژ گیرش میاد Biggrin.gif
(10-02-2015، 02:10 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوس

به حرفاش فكر كن Biggrin.gif شايد خدا خواست Biggrin.gif Shy.gif