موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینجا کلبه ی تنهایی من است اینجا ***** عاشقان دل شکسته،اینجا خسته از خستگی هاست
اینجا همه ادعای عاشقی میکند اینجا همه حروف الفبای عشق رادوست دارن ن خود عشق را Biggrin.gif
(10-02-2015، 01:36 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهی من آبانم
هرچی طالع بینی نوشته واس ابان همش دربارم درسته Shy.gif

Biggrin.gif منم آبانم Tongue.gif
(10-02-2015، 01:37 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلشاد؟ Sad.gif

جانم
(10-02-2015، 03:33 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 02:33 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه ی قانون جدید بزارید واسه تایپیدن فینگلیش انقده ازار دهندس فارسی نوشتن اینجا بخداااا
کاش میشد فارسی ننویسیم
صفحه تایپش میره اونطرف نمیبینی چی مینویسی
اصن راحت نیسم من ک
اگه ادمین دعوام نمیکرد فینگلیش ازاد بود
خوب بود
مسئولین رسیدگی کنن:(((((((((

مشکل اینه اول اینکه شاید بعضی ها انگلیسی بلد نباشن حتی الف باشو بعد هم انجمن نا منظم میشه

ممنون :(
دلی اسامی دختراروبده قرعه کشی میخام بکنم
دلی من ی جور شدمه..دلم گرفت باز Undecided.gif
اسی و دلی چه بهم میاین  Biggrin.gif
(10-02-2015، 03:38 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلی اسامی دختراروبده  قرعه کشی میخام بکنم

Biggrin.gif درمونت پیش منه Biggrin.gif
(10-02-2015، 03:38 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلی اسامی دختراروبده قرعه کشی میخام بکنم

اسما اسم حودت از قلم نیفته
ممنو از عاطفه عزیز درود Biggrin.gif
Heart.gif

الان باگوشی ام سخته تشکر کمنم با پی سی بیام از همه متشکر میشم‌‌ Biggrin.gif
قرعه کشیو بدین به ریش سفیدا  Biggrin.gif