موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 11:26 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم برنامش مینا خانم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شهاب
حالا با این برنامه میتونم برنامه های( نصب شده ام )رو انتقال بدم ب حافظه رم!
النا من دیگ نمیدونم چکارکنم
این شوهرم گم شده الاف هس
ازش طلاق میگیرم فردا
النا شوهر توکو؟
(11-02-2015، 11:04 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif
همه رنگا رنگن من ابی کرنگ

وقتی زیاد انلاین باشی و اعتبارات و موضوعات بره بالا ابی رنگ میشی
(11-02-2015، 11:28 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:26 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم برنامش مینا خانم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شهاب

خواهش میکنم
بله همینطوره
بامداد بر میگردم Biggrin.gif
فعلا بدرود دوستان عزیز Heart.gif
(11-02-2015، 11:30 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:04 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif
همه رنگا رنگن من ابی کرنگ

وقتی زیاد انلاین باشی و اعتبارات و موضوعات بره بالا ابی رنگ میشی

24ساعته اینجام
شوخی بود
:)))))
چشم
(11-02-2015، 11:28 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم برنامش مینا خانم

مرسی شهاب

باید سوالات رو تو بخش اون برنامه مطرح کنی اون وقت یا شهاب یا من میاییم جواب میدیم فدات
(11-02-2015، 11:29 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شوهرم گم شده الاف هس
ازش طلاق میگیرم فردا
النا شوهر توکو؟

گریهنرو بچه هامون بی مادر میشن کی بزا رو بدوشه نبرو نبرو Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-02-2015، 11:29 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شوهرم گم شده الاف هس
ازش طلاق میگیرم فردا
النا شوهر توکو؟

نمیدونم انگار ن انگار زن داره
Sad.gif
ادی مدیرم کن گریه