موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه دعا میکنم دوس دارم همه امین بگین...
خدایا به بزرگیت قسم میدم...تو این روزای باقی مونده تا عید هیچ پدر و مادری رو شرمنده بچه هاش نکن...
(11-02-2015، 08:35 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه دعا میکنم دوس دارم همه امین بگین...
خدایا به بزرگیت قسم میدم...تو این روزای باقی مونده تا عید هیچ پدر و مادری رو شرمنده بچه هاش نکن...

امین
امین رفیق
(11-02-2015، 08:32 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 08:31 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif
چرا وقتی ناراحت و عصبی هستیم میخندی؟

با 021بودم

والا اينا چهرست مهم سيرت آدمه ميدونم ناراحت نيستيد Biggrin.gif

فدات ساناز.. خوب دوستان من بايد برم ب اميد ديدار مرسي از دوستان Blush.gif رويا ساناز صابر رضا_آبي مدير عزيز ميخوامش ناموسن خيلي محترمه Blush.gif خاله بوي اسما 72 النا بي بي ترنم شما دو تا مهمون كه هيچوقت عضو نميشيد Biggrin.gif به اميد ديدار به تاپيك عاشقانه هاي عاسما خوش اومديد Biggrin.gif Shy.gif Blush.gif گودباي چ شبيه امشب شكر خدا Shy.gif Heart.gif
تنها تو کوچه نمیام الکی مثلن من قشنگتر از پریام Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

خدافظ روزخوش ميخوامتون باي باي Heart.gif
خوب که فکر می کنم
می بینم گاهی یک شکلات ِ مغزدار
بیشتر میچسبد
تـــــا
عاشقانه های این عاشق های تو خالی !
بهتره من برم تا بدهکارم نشدم مث اینک .......
یه جایی نوشته بود :
چه چفیه ها خونی شد تا چادری خاکی نشود .
قدر حجابت را بدان خواهرم
(11-02-2015، 08:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنها تو کوچه نمیام الکی مثلن من قشنگتر از پریام Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

خدافظ روزخوش ميخوامتون باي باي Heart.gif

خدا یارت بایت
كيا يادشونه بجه ك بوديم وقتي پاكنمون كثيف ميشد ميكشيديمش به
ديوار يا قالي تا تميز بشه؟