موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود Heart.gif
وقت همگی بخیر و خوشی
سلام،صبح زیباتون بخیر Heart.gif Heart.gif
(11-02-2015، 11:45 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Heart.gif
وقت همگی بخیر و خوشی
درود بر كرد عزيز خوبي؟
(11-02-2015، 11:45 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،صبح زیباتون بخیر Heart.gif Heart.gif

سلاااااااام جايزه ي خودم تو قرعه كشي بردمش بيا خصوصي عشقم Biggrin.gif Heart.gif Blush.gif Rolleyes.gif
سلام
صبح همه عاشقا بخیر
(11-02-2015، 11:29 AM)sharareh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد Biggrin.gif

پیامی از ایرانسل به مشترکین
ما دو تا ک دعوامون شده.منم واتساپ پاک کردم ک پیام نده
ایشالا شما شاد باشین باهم
(11-02-2015، 11:49 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:29 AM)sharareh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد Biggrin.gif

پیامی از ایرانسل به مشترکین

همراه اولم یه پیام انقلابی داد
محمد تا الان کجا بودی؟
دیشب کجا بودی؟ها؟
بچه ها گفتن حواسم بهت باشه Biggrin.gif
0212 داداش دوره اول شارژتو دِرو کردی؟ Biggrin.gif
(11-02-2015، 11:50 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما دو تا ک دعوامون شده.منم واتساپ پاک کردم ک پیام نده
ایشالا شما شاد باشین باهم

Biggrin.gif كدوم دوتا؟ واتساپ داري؟ Biggrin.gif خوبي؟ بيا واتساپ Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif