موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین چطوری تولدم تو انجمن ثبت کنم؟
1/1/71 به میلادی چی میشه؟
(10-02-2015، 11:10 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:01 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی رو لیلا عیب نزار Undecided.gif
بیتلبیت

اره خودم گفتم
ولی اگه ادی منو مدیر کله سایت کنه شاید انصراف بدم Tongue.gif

نه به کارت ادامه بده
(10-02-2015، 11:13 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی مدیرم میکنی؟؟
بچه ها بعدظهر تولد میگیرم واس021
اماده بشین  کادوی تولدمم میدم Angry.gif

عزیز دل برای اینکه مدیر بشی باید مطالب مفید بذاری وگرنه نمیتونم مدیرت کنم
(10-02-2015، 11:20 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اپ زنگ زدم گفتن چرا نمیشه امتیاز
گفت باید تراکنش مالی انجام بدی یعنی شارژبخری قبص پرداخت کنی
ب موجودی ش نمیدن

خداروشکر داشتم از حسودی میمردم Biggrin.gif

عید میخواستم بخاطر آپ گوشی بخرم Biggrin.gif
ادی دیگ دوست ندارم

ممد تو بیا عشقم شوگریه
(10-02-2015، 11:21 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:19 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:16 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه کد شارز بدی که شماره ندم Tongue
يعني ميگي اين همه شارژ دارم پاشم برم شارژ بخرم؟ Biggrin.gif Biggrin.gif

شمارتو بده... شماره ميخوام چيكار آخه مزاحم نميشم ....اگه خواستي.... شماره دختر ك تو گوشيم دارم ديگه شماره چيه كه بدم بگيرم Biggrin.gif اگه خواستي بفرست شمارت نيم ساعت ديگه بايد برم دانشگاه... Rolleyes.gif Sad.gif
(10-02-2015، 11:22 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:10 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:01 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی رو لیلا عیب نزار Undecided.gif
بیتلبیت

اره خودم گفتم
ولی اگه ادی منو مدیر کله سایت کنه شاید انصراف بدم Tongue.gif

نه به کارت ادامه بده
باشه Blush.gif
پس دعا کنید خونواده ها از خر شیطون بیان پایین و دو تا نوگل عاشق به هم برسن Sad.gif
(10-02-2015، 11:25 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی دیگ دوست ندارم

ممد تو بیا عشقم شوگریه

كي من؟ اومدم آخ جون Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
ادی با اسی ازدباج کن Dodgy.gif
ادی چرا تاپیک گفتگو بین کاربرا بستی

زورت به اون تاپیک رسیده Angry.gif