موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 09:23 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها لاین **** شد

واقعا
چقد خوشال شدم
یه نفر که دوس نداشتم لاین داشته باشه رفته بود نصب کرده بود Undecided.gif
دعا هام اثر کرد Biggrin.gif
(10-02-2015، 09:23 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها لاین **** شد

نه **** نشده الان تست کردم
(10-02-2015، 09:21 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 من اعتبارام صفره بعد جبران میکنم
بازم تولدت مبارک گرچه من نفر اول بودم که دیدم نوشته تولدته
حالا جدی جدی تولدته یا تاریخ الکی وارد انجمن کردی

نوش جون اختيار داري در خدمتيم آره والا تولدمه كپي شناسنامه بيارم؟ Biggrin.gif خيلي خوشال شدم تبريك صبحتو ديدم مرسي اصن امسال خوب بود اينجوري شد... خشال بودم..
بچها لاین **** شد

با اين سري لاينم داري؟ من جا ندارم ولي گالكسي اس 3 در شرف خريدم تا سال آينده بخرمش اونم نصب ميكنم اينقد برنامه نصب ميكنم كه عُقده ي اين روزام در بره Biggrin.gif
(10-02-2015، 09:25 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود محمدِ خودم خوبي عزيزم؟  Blush.gif

مرسی تو خوبی؟ Blush.gifما اینجا تو خونه حبث شدیم نمیتونیم بریم بیرون Tongue
(10-02-2015، 09:25 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها لاین **** شد

نه **** نشده الان تست کردم

اس من نرف ک با **** شکن باز شد عجب
(10-02-2015، 09:25 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها لاین **** شد

واقعا
چقد خوشال شدم
یه نفر که دوس نداشتم لاین داشته باشه رفته بود نصب کرده بود Undecided.gif
دعا هام اثر کرد Biggrin.gif

خدا ازت بگذره لهت كنه Biggrin.gif مرسي Biggrin.gif
(10-02-2015، 09:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها لاین **** شد

با اين سري لاينم داري؟ من جا ندارم ولي گالكسي اس 3 در شرف خريدم تا سال آينده بخرمش اونم نصب ميكنم اينقد برنامه نصب ميكنم كه عُقده ي اين روزام در بره Biggrin.gif

اره teeth
:((((((((((((داداشلم ببار نشد ک
(10-02-2015، 09:28 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 09:25 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود محمدِ خودم خوبي عزيزم؟  Blush.gif

مرسی تو خوبی؟ Blush.gifما اینجا تو خونه حبث شدیم نمیتونیم بریم بیرون Tongue

ما خوبیم!! تو خوبی???