موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-02-2015، 06:23 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد من شعرنمیگم ک.قطعه ادبی میگم Biggrin.gif

خوب یک قطعه ی ادبی بگو Biggrin.gif
(09-02-2015، 06:24 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 06:23 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد من شعرنمیگم ک.قطعه ادبی میگم Biggrin.gif

خوب یک قطعه ی ادبی بگو Biggrin.gif

ممد نبودی ببینی....شهرآوارگشته.....خوبه قطعه ی مذهبیش Biggrin.gif
سکوت مجازی رافراگرفته است گویی عاشقان ب خواب رفته اند ومن میان این همه دلتنگی میان لاجرم تنهایی هایم برای کسی مینویسم ک باسکوتش سکوت جهان رامیشکند من برای محمدی مینویسم ک با سلامش دلی را به خانه عاشقان میبرد من برای کسی مینویسم ک چشمان زیبایش هزاران دختر حوای خدایی را ب لب مرگ میکشاند من درعجبم درکشف عشقی همچون محمدی ک باصدایش تمام ناشنوارا شنوامیکند ومن مات ومبهوت مانده ام درتوصیف یاربی نقطه ای چون محمد Biggrin.gif
خیلیییییی باحاله اسماجون...خوشم اومد Blush.gif
(09-02-2015، 06:36 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سکوت مجازی رافراگرفته است گویی عاشقان ب خواب رفته اند ومن میان این همه دلتنگی میان لاجرم تنهایی هایم برای کسی مینویسم ک باسکوتش سکوت جهان رامیشکند من برای محمدی مینویسم ک با سلامش دلی را به خانه عاشقان میبرد من برای کسی مینویسم ک چشمان زیبایش هزاران دختر حوای خدایی را ب لب مرگ میکشاند من درعجبم درکشف عشقی همچون محمدی ک باصدایش تمام ناشنوارا شنوامیکند ومن مات ومبهوت مانده ام درتوصیف یاربی نقطه ای چون محمد Biggrin.gif

به به عالی بود اسما واقعا عالی بود...چندتا اعتبار پیش من داری Heart.gif
تودانشکاه بمن شاعرمیگن
ی بار استادمون بمن گفت بیاد تابلو .فکرکردم میخاد درس بپرسه گفتم استاد هیچی نمیدونم گفت بیا.فکرشوبکن بیشترکلاس پسربود
رفتم جلوی تابلو گفت بیا نزدیک داشتم میلرزیدم استاده هم خ سخت گیر بودا.گفت ی شعر بگو زدم زیر خنده گفتم فکرکردم درس میپرسی بیچاره من هیچی ب ذهنم نرسید گفت باید بخونی ندونسم ب کجا نگاکنم بخونم ب پایین ب بچه ها ب بالا.سرخ شده بودم یاد این شعر فریدون مشیری افتادم ازاین شعر خیلی خوشم میاد.اخرش من پنجره زل زدم خوندم من شعرو خیلی بااحساس میخونم وقتی شعرو خوندم استاد بلند واسم دست زد بدش همه دس زدن.یادمه میان ترم جواب هرسوالی ی شعر نوشتم..این بود شعر

یادم اید توبمن گفتی ازاین عشق حذرکن
لحظه ای چند براین اب نظرکن
آب آیینه ی عشق گذران است
توکه امروز نگاهت ب نگاهی نگران است
باش که فردا دلت بادگران استگریه
خواهش مریمی..هرچی ب ذهنم میاد مینویسم
خیلی وقته قلم برنداشتم تابنویسم هی خدای من Sad.gif
لایک داری اسما جون
(09-02-2015، 06:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش مریمی..هرچی ب ذهنم میاد مینویسم
خیلی وقته قلم برنداشتم تابنویسم  هی خدای من Sad.gif

خیلی خوب میگی....همه شعراتو بنویس. موفق میشی.کتاب شعر اسماء.....
واسه مریمی هم اگه شعری اومد واست بفرس بخونمش Blush.gif
چشم واس تک تک میگم شعر
امامن شعرنمیگم ک قطعه میگم اونم ادبی
النا ممنونم واس تولدت الان هرچی ب ذهنم رسید میگم