موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 01:02 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی 0212 جان تولدت مبارک....انشالله به همه آرزوهات برسی Heart.gif
النا جان تولد دیروز توهم مبارک....انشالله توهم به آرزوهات برسی و خوشبخت شی Heart.gif

مرسي مچكر همچنين شما لطف نمودي تشريف بيارين عصر قدم رنجه ميكنين Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-02-2015، 01:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Heart.gif
تولد کیه 1000 ساله شه Heart.gif

مرسي داش قربونت Blush.gif لطف نمودي. امروز ما ديروز النا ي محترم خانم Blush.gif Blush.gif
(10-02-2015، 01:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکست عشقی خوردم اونم دوبار تو یه شبگریهگریه

سعی  Biggrin.gif
(10-02-2015، 01:21 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
ناموسا تولدت مبارک Heart.gif

مرسي قربونت Heart.gif Blush.gif ناموسني مچكر از همه Heart.gif
دوستان ماه تولدتون رو بگید Heart.gif
خودم Heart.gif تیر Heart.gif
(10-02-2015، 12:35 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه تولدبیان چه متاهل چه مجرد
میخام قرعه کشی کنم
بهترین هدیه بدم ممد
هرکسی دراومد ممد بایدبگیرتش
امشبم عروسی میگیریم

آخ ژووون زن Biggrin.gif Biggrin.gif عروسي Biggrin.gif Biggrin.gif يه تايم ميگفتي حداقل دير نباشه كه من خودم خابم حواستون باشه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif اگه كسي نيومد خودت آسما بايد فدا كني ديگه... بازم مرسي مچكر بسيار تبسم نموديم و خوشحال شديم Shy.gif Heart.gif Blush.gif
گلهای من النا و 0212 تولدتون مبارکا باشه.. ایشاله عاقبت به خیر شین Heart.gif
سعی منم شکست عشقی خوردم دیشب Biggrin.gif
تولد ازساعت سه تاپنج بعدظهر هس حضورهمه واجبه چون امر خیره

قرعه کشی میکنم واس021 خودم تو قرعه نمیزارم من توبه کردمگریه
(10-02-2015، 10:34 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیما مواظب باش منو عصبی نکنی وگرنه دستمو میزارم رو نکته صعفت

اینم اخطار اول

نقطه ضعف ندارم......
سلام بچه ها
اگه بسته اینترنت همراه اول بخرم باقیمونده ی بسته ی قبلی میسوزه ؟