موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا بابا رویا اینهمه درس خوندی.. برو پول درار
شب بخیر همگی خوابم گرفته تو خاک  Biggrin.gif
(11-02-2015، 01:46 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاطی باهاشون آشتی کن اونا اینجا نبودن که جوابتو بدن دیگه وگرنه همشون مهربونن پاره ی جونن نمیخوام هیشکسی یار من باشه هیچ کسی رفیق و یار من باشه من فقط میخوام تو رو داشته باشم  Biggrin.gif

احیانا تیکه ی اخرش ماله اهنگی نیست؟ Biggrin.gif
وای اینجا طوفان شده. منم برم بخوابم. شبتون بخیر و شادی ایشالله. Heart.gif
(11-02-2015، 01:41 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عاطی را هم دوست داشت  Heart.gif

من هم بی بی را دوست داشت بی بی بییست تومنه  Biggrin.gif

من هم همه بچه های این تایپیک را دوست داشت
فاطی،مجی،فرگل،محمد،محمد،رضا،اسما،اسکای،عمو بی غم،شراره،لیلا،مریمی،النا،شراره،شهاب،مینا،محجوب،رویاو .....
دیگه یادم نمیاد،خخخخ
خلاصه اینکه همتون رو دوست دارم Heart.gif
عجب جونی دارد
قلبب حقیرم رامیگویم
باآن بازی شد
به آن خیانت شد
زخمی شد
سوخت
شکست
امابه طریقی هنوزکارمیکند... Heart.gif
شبها وقتی میخوای بخوابی میبینی کسیونداری!!!
که بهت فکر کنه!!!
‏ اینجاست که:
میفهمی برخلاف شلوغیه درونت...چقدر تنهایی. . . . .
(11-02-2015، 01:51 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 01:46 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاطی باهاشون آشتی کن اونا اینجا نبودن که جوابتو بدن دیگه وگرنه همشون مهربونن پاره ی جونن نمیخوام هیشکسی یار من باشه هیچ کسی رفیق و یار من باشه من فقط میخوام تو رو داشته باشم  Biggrin.gif

احیانا تیکه ی اخرش ماله اهنگی نیست؟ Biggrin.gif
چرا بودن فاطی Sad.gif
قهر نیستم فقط ازشون دلگیرم Angel.gif
(11-02-2015، 01:49 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا بابا رویا اینهمه درس خوندی.. برو پول درار

بی بی ساعت کاریش خیلی زیاده
اینجوری اصلا رنگ زندگی نمیبینم
Sad.gif
شب همتون بخیر