موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 11:05 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممدم تولدت مبارک
چندساله شدی؟؟؟ی روزم میموندی22بهمن پادب جهان میگذاشتی Angry.gif

21 ساله شدم Biggrin.gif ديگه هولكي تر از ا...++.... م بوديم Biggrin.gif جسارت نباشه شوخي ميكنم.. Biggrin.gif Biggrin.gif
آقا رضا اومد یکی با یه چیزی بزنه تو سرش بیهوش شه. بعد زنگ بزنیم اونجا که میندازن تو گونی، بیان بندازنش تو گونی و ببرنش Undecided.gif
(10-02-2015، 11:12 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shabnam admin asma مچكر 21 ساله شدم  Biggrin.gif  خوشحال نمودين ما را  Biggrin.gif

پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Angry.gif Angry.gif
من که اول از همه گفتم بهت
زود باش اعتبار بده Tongue.gif
اسی خیلی بامزه ای من خیلی دوست دارم Heart.gif
شبی همه مرا دوست میدارن نمیدانم چرا؟؟؟
بی بی رصا اگ بمن پیشنهاد میداد قبول میکردما Wink.gif توبمو میشکستم ههههخخ
(10-02-2015، 11:16 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:12 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمارتو خصوصي بفرست بهت شارژ ميخوام بدم Biggrin.gif اعتبار كمه Biggrin.gif چون اوله همه گفتي بفرست بياد تا گوشي پيشمه... Shy.gif Blush.gif
(10-02-2015، 11:15 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا اومد یکی با یه چیزی بزنه تو سرش بیهوش شه. بعد زنگ بزنیم اونجا که میندازن تو گونی، بیان بندازنش تو گونی و ببرنش Undecided.gif

بیچاره گناه نکرده
عاشق شده خب

آقا رضا بهتره پشیمون بشی
اگه عروسی کنین هرشب بی بی کتکت میزنه
دست بزن داره لامصب Tongue.gif
بچه ها اپ زنگ زدم گفتن چرا نمیشه امتیاز
گفت باید تراکنش مالی انجام بدی یعنی شارژبخری قبص پرداخت کنی
ب موجودی ش نمیدن
(10-02-2015، 11:15 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif خودم اينجا هستم عزيز جان نيازي نيست زنگ بزنين فقط سفارش بدين گوني ميارم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-02-2015، 11:19 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:16 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمارتو خصوصي بفرست بهت شارژ ميخوام بدم  Biggrin.gif  اعتبار كمه   Biggrin.gif  چون اوله همه گفتي بفرست بياد تا گوشي پيشمه...  Shy.gif   Blush.gif
نمیشه کد شارز بدی که شماره ندم Tongue