موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 12:29 AM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:27 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:24 AM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی قطاب میخاد؟ بچه یزدم

من میخوام Biggrin.gif

:)))ادرس بده پست کنم عزیزم

وای مرسی عزیزم
شوخی کردم،نوش جونت
قطاب چیه?? من نخوردم تاحالا گریه
شایدم خوردم ولی یادم نمیاد  Angel.gif
گریهمنم عشق میخام
هی خدای من
من برم دیگ بخابم
مواظب دلاتون باشین
بی بی رصابامن قهره؟گریه
(11-02-2015، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطاب چیه?? من نخوردم تاحالا گریه
شایدم خوردم ولی یادم نمیاد  Angel.gif

شیرنی یزدی اخی
(11-02-2015، 12:33 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:29 AM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:27 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:24 AM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی قطاب میخاد؟ بچه یزدم

من میخوام Biggrin.gif

:)))ادرس بده پست کنم عزیزم

وای مرسی عزیزم
شوخی کردم،نوش جونت

فدات
درود Heart.gif
حال و احوالتون چطوره؟ منکه کوووووکم 140 تومن شارژ گیرم اومد امروز Biggrin.gif
شبتون خوشگریه
شهاب چطوری؟140؟بمنم بگو
اسما چرا گریه میکنی
گریه