موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مشاوره عاشقان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
♥خوش بحال اوناییکه عشقشون تنهاشوون نمیزاره... ♥خوش بحال اونی که عشقش بش میگه ببین دیوونه... هم من مال توام هم تو مال من.پس دیگه فکراای بیخود ب سرت نزنه... ♥خوش بحال اوناییکه میدونن تا تهش پای هیچ نفر سومی وسط نیس...♥خوش بحال اونیکه میدونه به نگاه عشقش هیچکس قشنگ نمیاد جز خودش...♥خوش بحال اونیکه به عشقش میگه دیگه میخام برم.عشقش نگا میکنه تو چشماشو میگه:مگه فقط مسئوله خودتی؟؟ دل من چی؟؟ بیخود میکنی که میگی میخام برم... ♥خوش بحال اونیکه واسه عشقش بهترینه... ♥خوش بحال اونیکه میدونه هرچقدم که دور باشه جاش تو دل عشقش دس نخورده میمونه... ♥خوش بحال اونیکه نگاه عشقش دنبالشه... ♥خوش بحال اونیکه اخم عشقشو فقط موقع غیرتی شدنش دیده♥خوش بحال اونیکه نگاه سردی از عشقش ندیده... ♥خوش بحال اونیکه از دستای عشقش جدا نشده... ♥خوش بحال اونیکه شب تا صب اشک نریخته...:'(
ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺯ ..... روزی که ...... میبینی ...... چیزی ...برایت نمانده ...... جز ....... بغل تنهایی ..................... چند خط حرف ناگفته .......ﻭ ...... یک دل پر ............
★Z.tak☆.آهـــــــــــــــــــای !!!!آقا پسر ! رفیق ! داداش!★این دختری که اسمتو میذاری روش★همونی که حتی یه بار بهش میگی دوستت دارم عزیزم ...★این دختر روت حساب میکنه★ مــــــــــــــرد باش !!!★وقتی یه دختر دیگه میبینی به جای اینکه★ به فکر مخزنی جدید باشی دست همون اولیو فشار بده ★بگو دوستت دارم با همه مکافاتت ...آهــــــــــــــــــــای !!!!دختر خانوم ! آبجی ! قشنگ تر از پریا !!!★این پسری که میای میشی همه چیزش میشی مثه ناموسش★همونی که حتی یه بار بهش میگی دوستت دارم ...★اون پسر روت غیرت داره ★آآآآآآآآآآآآدم باش !!!★وقتی جای دیگه پسر دیگه ای میاد سر راهت ★خودتو جم و جور کن بگو من صاحاب دارم★ یه تار موشم به دنیا نمیدم .....★از هــــــــــــــر دست بدید... ★از همـــــــــــون دست پس میگیریدا★از ما گفتن بود
مادر که میشوی ... تمام زندگیت میشود پر از التماس و خواهش از خـــــدا برای عاقبت بخیر شدن فرزندت ...مادر که میشوی ... بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات ...مادر که میشوی ... بیشتر فکر میکنی به مادرت ، مادر بزرگت و مادر مادربزرگت و اینکه انها چه سختی هایی کشیده اند و چه آرزوهایی داشته اند... مادر که میشوی ... غم ، اندوه و شادی هم رنگ دیگری میگیرند و همه اینها گره میخورد به حال فرزندت ...مادر که میشوی ... کوه های عالم بر سرت خراب میشود ، وقتی نیش سوزنی به پای فرزندت میرود ... مادر که میشوی ...صبور میشوی و با حوصله ، انگار نه انگار تا همین دیروز بی حوصله ترین ادم روی زمین بودی ...مادر که میشوی ... ذوق زده ترین ادم دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت ...مادر که میشوی ...نگاهت هم مادرانه میشود ، عمیق و دقیق و عاشق و اشکبار ... مادر که میشوی ...دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی اید در دلش چه گذشت....تقدیم به بهترین مادرهای دنیا Heart.gif
سرگرمی‌ام شده گرفتن فال حافظ و من خسته از جواب‌های تکراری:غم تمام می‌شودغصه نخورمشکلات حل می‌شود و …دلم می‌گیرد، چرا حافظ نمی‌داند بی او هیچ چیز تمامی ندارد جز این زندگی؟!
صمد بهرنگی :بلاخره در زندگی هر آدمی ،...یک نفر پیدا میشود که بی مقدمه آمده، مدتی مانده....قدمی زده وبعد اما بی هوا غیبش زده و رفته .آمدن و ماندن و رفتن آدمها مهم نیست ...اینکه بعد از روزی روزگاری ، در جمعی حرفی از تو به میان بیاید ، آن شخص چگونه توصیفت میکند مهم است.اینکه بعد از گذشت چندسال ، چه ذهنیتی از هم دارید مهم است .اینکه آن ذهنییت مثبت است یا منفی.....اینکه تورا چطور آدمی شناخته ، مهم است.منطقی هستی و میشود روی دوستی ات حساب کرد !؟می گوید دوست خوبی بودی برایش ، یا مهمترین اشتباه زندگی اش شدی.....اینکه خاطرات خوبی از تو دارد ، یا نه برعکس..اینکه رویایی شدی برای زندگیش ، یا نه درسی شدی برای زندگی....به گمانم ذهنیتی که آدمها از خود برای هم به یادگار میگذارند ، از همه چیز بیشتر اهمیت دارد وگرنه همه آمده اند که یک روز بروند .
خدایا جوری دستم را بگیر و بلندم کن که همه اطرافمیادشان بماند من هم خدایی دارم....یادشان بماند ژست خدایی برازنده بنده ی خدا نیست...یادشان بماند خدای من و یوسف یکیست...یادشان بماند حرفهایشان تا همیشه در خاطرم خواهد ماند....حتی اگر به رویشان لبخند بزنم و هیچ نگویم...یادشان بماندهمانگونه که دلم را شکستندبا حرف هایشان.......تو آن بالا همه را شنیده ای....خدایا جوری دستانم را بگیر که لحظه بلند شدنم همیشه در خاطرشان بماند....اما خدایا شکسته های دلم را بر سرشان نریز....چون گناه دارند....همین عاشقتم خدااااا Heart.gif
محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی ودستهای خودت خیس نشودچه زیباستبی قیدوشرط عشق بورزیمبی قصدوغرض حرف بزنیمبی دلیل ببخشیموازهمه مهمتربی توقع به تمام موجوداتمحبت کنیم...عجیب است که مردم چقدر برای مبارزه با شیطان تلاش میکنند اگر همین انرژی را صرف عشق ورزیدن به همراهانشان کنند، شیطان در تنهایی خود خواهد مرد.
وقتي پرنده اي زنده است ، مورچه ها را ميخورد ! وقتي ميميرد ، مورچه ها او را مى خورند !زمانه و شرايط در هر موقعي ميتواند تغيير کند ! در زندگى هيچ کسى را تحقير نکنيد !شايد امروز قدرتمند باشيد . اما يادتان باشد ، زمان از شما قدرتمند تر است !يک درخت ميليون ها چوب کبريت را میسازد ... اما وقتى زمانش برسد ، فقط يک چوب کبريت براى سوزاندن ميليون ها درخت کافيست !پس خوب باشيد و خوبى کنيد ! Heart.gif
خیلی سخته دوسش داشته باشی عاشقش باشی وبخوایش اونم دوس داشته باشه عاشق باشه وبخواد اما تواونو اونم یکی دیگروخدایش خیلی سخت سخت? Heart.gif