موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رفتی؟
من هنو سوال داشتما Biggrin.gif
اگه خوب باشی آره دخترا باید از خداشون هم باشه با یه مهندس ازدواج کنند.
پسرخاله هر کسی یه تقدیری داره...
میخوای پزشک پیدا کنی برو یه بیمارستانی دانشگاهی البته خودت نه مامان جونت ک یه دختر مجرد برات پیداکنه.
درضمن پزشکا خیلی دردسر دارند...سعی کن عروس آینده ات رو مامانت پیدا کنه ولی تو بپسندی...ولی عجله نکن.
حتما هم که نباید دکتر باشه...خیلی از دخترها هم از دکترها بهتر هستن....یکی رو پیدا کن که عاشق خودش بشی نه شغل و...
امیدوارم به آرزوت برسی. Wink.gif
یه دختر خوشکلو تو خیابون دیدم چند نفر ریختن روش .
رفتم کمکش بعد کلی زد و خورد.
گفتم زن رویاهام همینه
.
.
.
پرسیدم عزیزم اسمت چیه :
بر گشت گفت جمال
.
.
.
.
.
.
.
بابا یه علامتی چیزی نصب کنین تورو خدا ما الکی دل نبندیم ...
خخخخخخخخخخخخ Biggrin.gif
(19-03-2015، 12:12 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه خوب باشی آره دخترا باید از خداشون هم باشه با یه مهندس ازدواج کنند.
پسرخاله هر کسی یه تقدیری داره...
میخوای پزشک پیدا کنی برو یه بیمارستانی دانشگاهی البته خودت نه مامان جونت ک یه دختر مجرد برات پیداکنه.
درضمن پزشکا خیلی دردسر دارند...سعی کن عروس آینده ات رو مامانت پیدا کنه ولی تو بپسندی...ولی عجله نکن.
حتما هم که نباید دکتر باشه...خیلی از دخترها هم از دکترها بهتر هستن....یکی رو پیدا کن که عاشق خودش بشی نه شغل و...
امیدوارم به آرزوت برسی. Wink.gif
خوبم فک کنم
توکل برخدا Biggrin.gif
loving.............
please wait.......... Biggrin.gif Wink.gif
من خدایی 5-6 نفر رو میشناسم که با عشقشون ازدواج کردن وهمیشه باهم اختلاف دارند و همیشه هم خیانت رو خیانت و درنهایت طلاق ولی برای بچه کوتاه میان... Sad.gif
فرگل و سید شما هم تماشاچی نباشید نظر بدید Biggrin.gif
(19-03-2015، 12:26 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خدایی 5-6 نفر رو میشناسم که با عشقشون ازدواج کردن وهمیشه باهم اختلاف دارند و همیشه هم خیانت رو خیانت و درنهایت طلاق ولی برای بچه کوتاه میان... Sad.gif

لایک
سلام آقا رضا چطوری؟ Biggrin.gif
اگه آقا رضا مارو از تجربیاتشون مستفیذ میکردن که عالی میشد Biggrin.gif