موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من عاشق بی بی هستم اون کجاس؟؟شایدمزدوج شده Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:21 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از تو جیب عمو بی غم شارژ بیاد بیرون عیدی بده به بچه ها خوشحال بشن  Biggrin.gif

جفت جیبام سوراخ بودن همه شارژها ریخته بیرون گم شدن.
اخه از جیب سوراخ انتظار داری چه چیزی در بیاد. Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:27 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی مگه تونامزدنداری؟

نه بابا شوخی بود  Biggrin.gif
سلام به کاربران عزیز...ظهرتون بخیر Heart.gif
(17-03-2015، 01:22 PM)a sma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگ اون دوست داشته باشه بی غم؟؟
این شعارمن هست سال جدید یارجدید Biggrin.gif

اگه دوسم داشته باشه باید به خواسته هام احترام کامل بزاره. Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:31 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام محمد خوبی؟ Heart.gif
چه روزی مخوای قرعه کشی شارژ بذاری که بیایم  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:31 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممدی جیگر داداش.... Heart.gif Biggrin.gif
ظهر تو هم بخیر خوشگلم. Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:33 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام محمد خوبی؟ Heart.gif
چه روزی مخوای قرعه کشی شارژ بذاری که بیایم  Biggrin.gif

اتفاقا دیشب بیغم همین سوالو از من پرسید و من جواب دادم مگه قراره قرعه کشی بزارم؟  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:31 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 01:27 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی مگه تونامزدنداری؟

نه بابا شوخی بود  Biggrin.gif

خوب پ خداروشکر امیدوار شدم. Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممدی جیگر داداش.... Heart.gif Biggrin.gif
ظهر تو هم بخیر خوشگلم. Biggrin.gif

احیانا این خوشکلمو و جیگرم که بخاطر قرعه کشی نیست؟ Biggrin.gif