موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ساحل تو رو خدا عکست عوض کن شب خوابم نمیبره... Confused
این چه رباتیه؟
(17-03-2015، 07:54 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 07:51 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا سوال دیگه چرا شیرازیا مثلا روشون نمیشه انجمنا شیرازی حرف بزنن مثلا بگن کاکو یا اصفهانیا   Biggrin.gif
این طوطیت سفید بود سفیدش گرونتره یا سبز؟ من دیدم یکی میخاست در سایت دیوار طوطیشو با موبایل مدل بالا عوض کنه اونجا فهمیدم طوطی چقدر با ارزشه  Biggrin.gif

نه که رو بخواد دوست داریم عامیانه حرف بزنیم لهجه تو مطلبی که مینویسیم مهم نیس.ساحل جون این مرغ عشقه نه طوطی.منم طوطی دارم عاشقشم.

آره عشقيه همونطور ك قبل گفتم.. ولي آلبينو و لوتينو چه مرغ عشق چه  ملنگو چه عروس هلندي.... لوتينو و آلبينو قيمتش بالا تره... خودم ديدم يه جفت از همين آلبينو ك داشتم رو 100 ت ومن فروختن.. تازه دو روزر بعدشم جفته مرد :|‌ هر چي زورت برسه ميتوني بدي.. بُز خري هم زياده...
(17-03-2015، 07:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
021 من دخترم ابرو برنمیدارم تو برمیداری..میخای خودتو شکل دختراکنی.بیتلبیت
021ادم رکی هستم قشنگی.اما نزار از قشنگ بودنت استفاده کنن
Biggrin.gif
021 ازکدوم دختر انجمن خوشت میاد؟ساحل خوبه ها Biggrin.gif

Biggrin.gif  ولي ابروهات نازكه؟ يه طوريه ك بر نميداري؟؟. بردار يكم دورشو عيبي نيست... Biggrin.gif  

قربونت چشمات قشنگ ميبينه.. كي سوء استفاده كنه والا... صندوق عقب مرتبي هم دارم خوب شد اخطار دادي قبلاً خودم مزاحم زياد داشتم :)) =))))))) الانا ديگه نه خبري نيست...

هر كدوم ب ما بدن ما نميگيم نه  Biggrin.gif هيچكدوم بد نيستن خودت خوبي چه خبر؟  Biggrin.gif
فاطمه بشین روصندلی خواهشا؟ Biggrin.gif
(17-03-2015، 08:05 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه بشین روصندلی خواهشا؟ Biggrin.gif

همين سوال؟ بپرسين عمو سوالاتون تموم شد؟ Biggrin.gif اي روزگار بي وفا Biggrin.gif
هرکی منو میبینه میگه نامزدی؟دلیل ترشیدنم همینه فکرمیکنن نامزدمگریهچون ابروهام نازکه خیلیگریه بچه دیده میشم میگن راهنمایی هستی منم شعورم برمیخوره رییس بانک میگن راهنماییگریه
خوبه.... آقا محمد میگم قیمت کاکادو تو خرامه چنده؟آبی یا قرمز فرقی نمیکنه من میخواستم چند ماه پیش بخرم گفت 8 تومن ولی چون شک داشتم به سنش نخریدم...
021 تو خیلی میحرفی اگ سوال بپرسم باید تاصب بیداربمونیم
رضا زنده ای؟رفیق کلک مرده ای؟بحرفین خب Sad.gif
فک کنم پای سیستم خوابشون برده... Biggrin.gif
علی اصعر بحرفی شارژمیدما بیاروصندلی Wink.gif