موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها حرفهای اقا مجتبی رو جدی نگیرین عمرا بالای 22 سال سن باشه و قبلا هم غلط املایی زیاد داشت نشون میده لیسانسم نداره Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:15 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس گچسار کجاست من ایران شناسیم ضعیفه اصلا حوصله نگاه کردن شبکه های استانی رو ندارم  Biggrin.gif

گچساران کهگیلویه و بویراحمد
اسما میگه چند تا دوس دختر داشتی؟
توانجمن از کی خوشت میاد دختر پسر هرکدوم بگو Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:16 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 10:15 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیسانس چی داری؟
صنایع غذایی خوندم  Wink.gif

ایول داداش همه یه جورایی صنایع خوندن
(16-03-2015، 10:16 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی یه سوال فنی
ازمسابقه کل کل ایرانول و همراه اول چقد گرفتی دقیقا Biggrin.gif

خدایی بخوام بگم Biggrin.gif 
حدودش میگم از همراه اول 500
از ایرانسل 600 به بالا
Tongue.gif
مجی یبار عکستو گذاشته بودی
بهت نمیخورد 29 باشی
واقعا 29 سالته؟
من فک کردم از من کوچیکتری با اون عکس Biggrin.gif
آقا حمیدرضا من به شما 2 اعتبار مثبت برا صندلی داغ سوالا جواب میدی دادم ولی بقیه که حتی اعتبار برا سوال داغ جواب دادن هم نمیدن Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:16 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها حرفهای اقا مجتبی رو جدی نگیرین عمرا بالای 22 سال سن باشه و قبلا هم غلط املایی زیاد داشت نشون میده لیسانسم نداره  Biggrin.gif

شما هم فکر میکنین همه دروغ میگن.
منم فکر نمیکنم شما دختر باشین... Dodgy.gif
(16-03-2015، 10:16 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها حرفهای اقا مجتبی رو جدی نگیرین عمرا بالای 22 سال سن باشه و قبلا هم غلط املایی زیاد داشت نشون میده لیسانسم نداره  Biggrin.gif
Biggrin.gif لیسانس Tongue.gif شما اینجوری فکر کن Wink.gif  غلط املایی برا اینه که تند تند تایپ میکنم
متولد 1364 دی ماهم که بچه ها تولدم گرفتن اینجا برام Heart.gif
(16-03-2015، 10:19 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی یبار عکستو گذاشته بودی
بهت نمیخورد 29 باشی
واقعا 29 سالته؟
من فک کردم از من کوچیکتری با اون عکس Biggrin.gif

اره یکم خوب موندم  Biggrin.gif برا اینه که شوخم همش میخندم 
دنیا دو روزه باید گفت و خندید 
چند سالته مگه علیرضا یادم رفت سنت Biggrin.gif