موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif
کسی پست نمیده پس منم فعلا دیگه این تاپیک اسپم نمیدم Biggrin.gif
(17-03-2015، 06:03 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا طوطی دیدم گفته بودی طوطیت مرده خدا بیامرزش ولی همون عکس اولی که بهتر بود عکس خونتون بود؟! Biggrin.gif

والا عكس اتاقم بود خيلي به هم ريختس Biggrin.gif الان يه كم جمع و جورش كردم كسي جرات نداره چيزي جا بجا كنه آخه چيزام گم ميشه.... آره خدا بيامرزتش رفيق فابريكم بود بخدا.. با هم ديگه بيرئن ميرفتيم خوب نميپريد گریه ميتونست بپره ولي نميپريد.. چون يه نخ از بالش رو هم نچيده بودم.. ك ديگه نيمه شب راه گم كرد و اشتباه از يه سوراخ كوچيك از شانس ما رفت بيرون و گربه خور شد... Tongue
(17-03-2015، 06:10 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی پست نمیده پس منم فعلا دیگه این تاپیک اسپم نمیدم  Biggrin.gif

افرین کار خوبی میکنی... Biggrin.gif
021سوالاتو ج بده
اسم؟
سن؟
شهر؟
علایق؟
تحصیل؟
دوس دخترداری؟
رنگ چشم؟
رنگ پوست؟
قد؟
وزن؟
رنگ مو؟
چقد شارژداری؟ Biggrin.gif
اسما چجور عشقی میخوای دوست پسر که میگی توبه کردی شوهرتم که میخوای بديم گریه میکنی Biggrin.gif فکر کنم میخوای نامزد شي
چه خبرا که نبوده که من نبودم....
نزدیک بوده دعوابشه Tongue.gif
دیررسیدم... Biggrin.gif

کیا امشب بیرون نمیرن؟
(17-03-2015، 06:17 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
021سوالاتو ج بده
اسم؟
سن؟
شهر؟
علایق؟
تحصیل؟
دوس دخترداری؟
رنگ چشم؟
رنگ پوست؟
قد؟
وزن؟
رنگ مو؟
چقد شارژداری؟ :

بسم الله الرحميم رحيم

اسم؟ محمد
سن؟21
شهر؟ شيراز ولي خرامه مي شينم شيرازيا بايد بشناسن اصلت : ارسنجون Biggrin.gif ارسنجان هم ميتونيد بگيد :
علایق؟ مرغ عشق ، تكثير مرغ عشق .. جوجه رنگي هم بدم نمياد ولي بو ميده خخخخخخ Biggrin.gif شارژم دوست دارم گالكسي اس4 ولي اي فايو ميخوام بگيرم Biggrin.gif
تحصیل؟ دوران دبيرستان تجربي دانشگاه حقوق ترم 2
دوس دخترداری؟ نه به اين قبله... والا سلام ميكنم با بعضيا ولي دوست دختر ب اون صورت نه.. فقط واسه مسائل كاري و اين چيزا سلام عليك دارم... از يوني هم دل نميدن.. Biggrin.gif كار ب اون صورت نه... كاراي شخصي منظورمه Biggrin.gif
رنگ چشم؟ قهوه اي
رنگ پوست؟ قبلا فكر ميكردم سفيدم ولي يه دختري بهم گفت گندمي اون موقع بود ك فهميدم رنگ پوست گندمي وجود داره؟ Biggrin.gif
قد؟ 185
وزن؟ 72
رنگ مو؟ مشكي و سفيد
چقد شارژداری؟ 626759

لازم به ذكره بيشتر از 150-60 فروختم.... Biggrin.gif توجه كنيد بيشتر از ... Biggrin.gif

بگم از چيا متنفرم؟ Biggrin.gif عشقاي نتي و عشقايي كه بين دوست پسر و دوست دختره (حسود نيستم دوست دختر داشتم قبلا... ميدونم الكيه و دروغه همش هم دختر دروغ ميگه مگه اينكه پسره بيشعور باشه بخواد دختريو علاف كنه)يعني دختر مرض نداره.. Biggrin.gif اينا همش كشك و پشمه
فارگل من اون حرفم شوخی بود
021
تاحالاچندتا دوس دخترداشتی؟
انجمن ازکی متنفری؟یاازکی خوشت میاد؟
زن مورد علاقت؟
رنگ مورد علاقت؟
متولد کدوم ماهی؟
ماشین داری؟
شعل داری؟
امان از دست اسما هرکسی رو گیر میاری ول نمیکنیا Biggrin.gif
آقا محمد شماره کفش ورنگ کفش هم بگو لطفا... Biggrin.gif