موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شاید Biggrin.gif
من عاشق خواهرزادمم.من نگه میدارمش .همیشه بخدا میگم ادم اخه چقد میتونه ی بچه رو انقد دوس داشته باشه
من عاشقشم گریه
فعلا بای دوستان گلم... Blush.gif Heart.gif
بای مجی. Heart.gif
بای اسی کوچولوی خودم. Heart.gif
(18-03-2015، 06:05 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا بای دوستان گلم... Blush.gif  Heart.gif
بای مجی. Heart.gif
بای اسی کوچولوی خودم. Heart.gif

بای بای ممد جون Shy.gif Heart.gif
سلام مجی خوبی دستت درد نکنه دیشب همراه اول و گفتی البته اون پيچوند یه شارژ بیشتر نداد Confused
(18-03-2015، 06:10 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجی خوبی دستت درد نکنه دیشب همراه اول و گفتی البته اون پيچوند یه شارژ بیشتر نداد  Confused

سلام مرسی تو خوبی؟؟
دیر زدی شاید من همون موقع با سه تا خطم زدم سریع کد شارژ داد بعدش هنگ کرد انگاری...ایرادی نداره فرگل ....  Shy.gif
مجی شارزای منم بفروش دیگ
Heart.gif Biggrin.gif مرسی خجالتمون دادي آنقدر شارژ داری چشم نخوری عینک آفتابی بزن Cool.gif
(18-03-2015، 06:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif  Biggrin.gif مرسی خجالتمون دادي آنقدر شارژ داری چشم نخوری عینک آفتابی بزن Cool.gif

Biggrin.gif خواهش میکنم قابلی نداره  Heart.gif Cool.gif
Shy.gif
چه سوت و کوره اینجا... Sad.gif