موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-03-2015، 01:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی منومیخان شوی بدن اخه شوی بدین منونمیزارن بیام انجمن Sad.gif
بایدمنزل بشینم Sad.gif غذادرست کنم بچه نگه دارم Sad.gif اون موقع دلتنگم نمیشین؟ Biggrin.gif

آخه نازی
 به شویت بگو بیاد انجمن باهاش حرف بزنم کنار بچه داری و غذا درست کردن یه سرم بیای انجمن  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:12 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه شیماعشقت نیس؟؟مگه دوس دخترنیس؟ادم باعشقش ک قهرنمیکنه؟مگه من قبلابهت چی گفتم؟چراادم نمی

خوب اخه دخترا که دل ندارن یه چی که ادم میخواد میگی دنیارو ازشون خواستن.
به دلایلی که خودش دلیلش هست ازش جدا شدم.
(17-03-2015، 01:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 01:12 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممد کی اومدی Biggrin.gif
مرسی من خوبم تو خوبی؟
چه خبرا ؟
اسما رو میخوان شوی بدن بره  Tongue.gif  Biggrin.gif  Heart.gif

تازه اومدم.
منم خوبم خداروشکر.
خبر: از چی بگم برات؟؟؟ انتظار داری چه چیزی از جیب من دراد؟؟ Biggrin.gif
اره دیگه باید شو کنه بوی ترشی انجمن رو فرا گرفته. Biggrin.gif

از تو جیب عمو بی غم شارژ بیاد بیرون عیدی بده به بچه ها خوشحال بشن  Biggrin.gif
اگ اون دوست داشته باشه بی غم؟؟
این شعارمن هست سال جدید یارجدید Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:19 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مجی تفاهم دارم خيلي  Biggrin.gif  Biggrin.gif حسينم پسر خوبیه بی غم م الکی اسمشو می نویسم ناراحت نشه.
دیگه دخترم که تو  Heart.gif هستن. اونايي که دوست ندارم نمی گم شاید سال جدید متحول شدن  Wink.gif

Biggrin.gif Tongue.gif پس مبارکه هم رشته هم شهری دیگه چی میخوای  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:14 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه میشه کسی ازمن بدش بیاد؟فقط ی نفرازم بدش میاد Sad.gif
ممد منواشتی بده دیگ باادمینگریهاخرخودم گفتمه Sad.gif

بله میشه مثلا همین ادمین خودمون. Biggrin.gif
دلی بیا که اسی میخواد باهات اشتی کنه. Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:19 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين خیلی دوست دارم با مجی تفاهم دارم خيلي  Biggrin.gif  Biggrin.gif حسينم پسر خوبیه بی غم م الکی اسمشو می نویسم ناراحت نشه.
دیگه دخترم که تو  Heart.gif هستن. اونايي که دوست ندارم نمی گم شاید سال جدید متحول شدن  Wink.gif

Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
مجتبی مگه تونامزدنداری؟
ادمین ازمن بدش نمیاد.ادمین خیلی دلسوزه من خیلی اذیتش میکنم.من هیچ وقت حرفشوگوش ندادم چون من قانون خودمودارم.ئلی اون همیشه حرفموگوش میده چندبار بش فش دادم امااون هیچ نگفت Sad.gif Biggrin.gif ادی ماه منه
همینو بگو اسما سرکارمون گذاشتی مجي Sad.gif