موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-03-2015، 10:42 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا رضا 
پس داستان این بود آخه دوره ای که ما ارشد بودیم فقط ما سه تا دسترسی داشتیم الان عوض شده پس  Wink.gif

راستش جناب مجتبی عزیز به خاطر اینکه جناب دلشاد عزیز مسافرت هستن واسه همین مدیریت رو به همه ما 5 نفر ( ارشد و ناظر انجمن ) سپردن.
مجی زبونتو میبرما.کی من گفتم شارزمو پس بدین؟حرومت؟ میام چشاتو در میارم میزارم رو ماهیتابه میپزه میدم رضا میخوره هاهاااا
بات قهرم با سه تاتونم ممد رضا مجیگریه بیتلبیت ها
بزار دلشاد بیاد میگم بش منو اذیت کردین
حالاپست منو پاک میکنید؟بزاز بیاد میکشتت رضا Angry.gif
(19-03-2015، 10:39 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین بگین بیاد.باش کار دارم دوکلمه.

ادمین انجمن رو سپرد به من کاری داری بگو تا انجام بدم.
اگه هم کار خصوصی داری بگو تا به خودش بگم. Wink.gif
asma72 من ازوقتی ک عضو شدم شما درحال گریه کردن بودید اخه چرا..... Sad.gif
رضا ب دلشاد بزنگ بگو بیادش فقط پنج دقیقه
بدش پشیمون میشه دنبالمم بگردین پیدام نمیکنیدگریه
من دارم کم کم رفع زحمت میکنم اخرای 93هسگریه
(19-03-2015، 10:45 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی زبونتو میبرما.کی من گفتم شارزمو پس بدین؟حرومت؟ میام چشاتو در میارم میزارم رو ماهیتابه میپزه میدم رضا میخوره هاهاااا

سلام

ببخشید خانم اسماء عزیز من پستهای شما رو حذف نکردم.
چندین بار به من توهین کردین و چیزی نگفتم.
لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید.
(19-03-2015، 10:45 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسما من ترو نمیگم که ساحل دارم میگم که قرعه کشی میذاره بعد شارژ میده الانم نبودی پست گذاشته بود که ملودی بیاد شارژش بده 
(19-03-2015، 10:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم اسماء عزیز گفتم که جناب دلشاد عزیز مسافرت هستن.
اگه کاری دارید لطفا به من بگید.
(19-03-2015، 10:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسما جان دلشاد به نت دسترسی نداره.
کاری داری خصوصی بگو بهش اس بدم جوابشو برات پیام کنم.
فاطمه دلیلش زیاده
اولا من شکلک گریع میزارم اشک هام خشک شده خداییش ...من اگ بخام گریه کنم فقط چند قطره اشک میریزم چون خشکه
دوما:منو انقد اینا دق میدن سر ب سرم میزارن باورکن الان دستم ب مجی بزسه میزنمش اخه دس بزنم دارم
سوما:خنده هایم درد دارد.اگ کسی منو ببینه خنده بمن نمیاد ناراحتی غم از قیافم میباره
چهارما:من همیشه ناراحتم فقط با شکلک نشونش میدم
الان ذهنم پره نوشته شد
گریه