موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینجا دخترا بیرون نمیرم من بچه روستاییم Sad.gif
هیچ بمبم نخریدم.خونه فقط من هستم باباوماما.تنهایی میخام چکار
(17-03-2015، 05:06 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دخترا بیرون نمیرم من بچه روستاییم Sad.gif
هیچ بمبم نخریدم.خونه فقط من هستم باباوماما.تنهایی میخام چکار

آخه نازی ناراحت نباش اسما منم برا همدردی باهات نمیرم بیرون  Wink.gif
بچه ها این رفیق بی کلک مادر خیلی وقته میاد اینجاها ولی هیچی نمیگه چطوره بیاریمش رو صندلی داغ
حالا ادامه سوالات صندلی داغ مجتبی ، اگه جدی تهرانی بچه کدوم محله ای البته بهت میخوره طرفای میدون توحید و شوش اینا باشی Biggrin.gif
(17-03-2015، 05:12 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا ادامه سوالات صندلی داغ مجتبی ، اگه جدی تهرانی بچه کدوم محله ای البته بهت میخوره طرفای میدون توحید و شوش اینا باشی  Biggrin.gif

معلومه که بلد نیستی توحید چه ربطی به میدون شوش داره؟؟؟ Biggrin.gif بچه غرب تهرانم صادقیه (آریاشهر) البته اگه بلد باشی ها که بعید میدونم  Tongue.gif
مجی ازطرف منم خوش بگذرون ...برو حال کن کیف کن دنیادوروزه Biggrin.gif
(17-03-2015، 05:12 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا ادامه سوالات صندلی داغ مجتبی ، اگه جدی تهرانی بچه کدوم محله ای البته بهت میخوره طرفای میدون توحید و شوش اینا باشی  Biggrin.gif

بابا چه حوصله ای داری تو...
به خدا مشهدیا اینجوری نیستن... Undecided.gif
رفیق بی کلک؟
من عخش میخامگریه
(17-03-2015، 05:24 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عخش میخامگریه

مجی صدات زد... Biggrin.gif