موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-03-2015، 08:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی منو میبینه میگه نامزدی؟دلیل ترشیدنم همینه فکرمیکنن نامزدمگریهچون ابروهام نازکه خیلیگریه بچه دیده میشم میگن راهنمایی هستی منم شعورم برمیخوره رییس بانک میگن راهنماییگریه

غصه نداره ابروهاتو هاشور کن یا سایه ابرو؛ تاتو که کنی فوق العاده سنت می ره بالا میگن با این سنش شوهر داره Wink.gif 
(17-03-2015، 08:07 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه.... آقا محمد میگم قیمت آکادو تو خرامه چنده؟آبی یا قرمز فرقی نمیکنه من میخواستم چند ماه پیش بخرم گفت 8 تومن ولی چون شک داشتم به سنش نخریدم...

اينجا ك يه پرنده فروشي درست حسابي نداره سايت ديوار گيرت مياد... كاكادو اگه بزرك بوده و كاري چيزي بلد بوده تو همين حدوداست جوجه اش فك كنم 5 تومنيه يه 500 بالا پايين تر والا تو قيمت زياد نيستم ....

همين قيمتاست ... بعد اگه جوجه بگيري بتوني بزرگش كني خوبه  خيلي مزايا داره ك الان :
ويييييي مامانم كار داده دستم دارم ديگ هم ميزنم دير ج ميدم واسه اينه  Biggrin.gif  نميتونم مفصل بگم...
فارگل نه خانواده نمیزارن ک
من برم دیگ چندتا بمب بترکونم از خواهر زادم کش رفتمه....تنهایی مزه نمیده اما واس شادی خودم بترکونم چندتا Biggrin.gif
تاپیک سپردم دس ملودی و فارگل
بایی
جوجه 8 ماهش 8 تومن بود.اگه دیگه خیلی سنش کمتر باشه ریسکه...منم میرم و بر میگردم....
من میخام برم آتیش بازی
اما بارون بند نمیاد
ترقه هام رو زمین خیس جواب نمیده آخه دست سازن
0212 تو هاشور کن دخترا یه لحظم ازت جدا نميشن
(17-03-2015، 08:20 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوجه 8 ماهش 8 تومن بود.اگه دیگه خیلی سنش کمتر باشه ریسکه...منم میرم و بر میگردم....

خوب اون جوجه پيره Biggrin.gif جوجه ميگم بگير منظورم جوجه 4 ماهست.. يا 3 ماهه... آره ديگه يهو پولت ميپره از يه پرنده كوچيك شورع كن عشقي عروس هلندي بعد دست ب كاراي بزرگ بزن.. يه جوجه گوشتي عروس بگير بزرگ كن با سرلاك آموزش توي نت پره....
(17-03-2015، 08:20 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخام برم آتیش بازی
اما بارون بند نمیاد
ترقه هام رو زمین خیس جواب نمیده آخه دست سازن

اينجا ك توي اين بارون دارن ميزنن.. Biggrin.gif عاغا بدانيد و آكاه باشيد من و ليلون يه ساعت بيشتر با هم فاصله نداريم شايد يه ساعت هم نباشه... Biggrin.gif همسايه ايم واسه همينه هم اونجا بارونه هم اينجا.. Biggrin.gif
(17-03-2015، 08:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 تو هاشور کن دخترا یه لحظم ازت جدا نميشن

هاشور چيه؟ چطوريه يه كم دربارش توضيح ميدي؟ همون مداده هست ك ميكشن داخل ابرو؟
(17-03-2015، 08:13 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اصعر بحرفی شارژمیدما بیاروصندلی Wink.gif

كسي نحرفه بزارين اول شارژ مارو بده بعد... والا خودتو زير بدهي نبر.... تو ك شارژ زياد داري چي ميشد هزارتومنم بدون قرعه بدي ما Biggrin.gif Tongue من نياز دارم خوب.. الكي نميخوام ك... Tongue Undecided.gif