موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خوب آقا طوطی با اینکه شهرتون رو نشنیدم ولی یک سوال جدیدا فهمیدم شیرازیا به تنبلی معروفن پس چرا کاربرای فارس اینجا اینقدر زرنگن سریع کدا میزنن که زود تموم میشه Biggrin.gif
(17-03-2015، 06:46 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین باری که مریض شدید کی بود؟وچقدر طول کشید؟

مريضي عادي ك سردرده چند روز پيش....مريضي سخت ك رفته باشم دكتر اگه بخواي سردرد بود يهو سرم خيلي درد گرفت بقدري ك داشتم ميمردم... رفتم دكتر... بعد اونجا هي پرستاره ميگفت بيا برو بخش آقايان  فك كنم خلوته منم رفتم اونجا سرك كشيدم ديدم واقعاً خلوته ولي چون ميخواستم يه خانم پرستار آمپولم بزنه رفتم ساكت پيش پرستاره وايسادم.. تا يه خانوم داخل بود بياد بيرون من برم بخش زنان  Biggrin.gif  حداقل از مريض شدن يه سودي برده باشيم شما داري پزشكي ميخوني 100% منو يه روز آمپول ميزني  Biggrin.gif  چون هر موقع بيمارستان ميرم 100% دو تا آمپولو ميزنم... كي ميده مرد آمپولش بزنه والا.. اين همه پرستار خوشگل ... دلت مياد اصن.. هيششششش سان* سور نكني ادمين ممنوعه چيزي نگفتم ناموسن  Biggrin.gif
اینم بخاطر اسما که عاشق هست خودم شعرم میگم... Shy.gif

کاش میشد عشق را آسان کشید
بینهایت چشم را -باران کشید
کاش میشد یکی شبی همراه تو
تا خداوند-غصه را پایان کشید Rolleyes.gif
(17-03-2015، 07:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب آقا طوطی با اینکه شهرتون رو نشنیدم ولی یک سوال جدیدا فهمیدم شیرازیا به تنبلی معروفن پس چرا کاربرای فارس اینجا اینقدر زرنگن سریع کدا میزنن که زود تموم میشه  Biggrin.gif

قربانت... درسته والا شيرازيا خيلي تنبلن واسه همين همش پاي پي سيان يا گوشي دستشونه.. آخه نيازي نيست تكون بخوري فقط دو تا دكمه ميزني همه جا رو ميگردي.. والا كي حال داره كار  كنه.. البته در مواقع ضرور كار ميكنم ولي اصالتن رگ و ريشه شيرازي دارم خيلي بييشتر از اوني كه تو ذهنتونه بي حالم...Biggrin.gif
چرا پس من که شیرازی ام تنبل نیستم...؟ Biggrin.gif

ساحل جون چرا این عکسای عجیب غریب میذاری؟ Undecided.gif
هاي ايهاناس سوال بپرسين جونم تازه گرم شده Biggrin.gif اين همه در حال بازديد هست ناموسن يه سوال ندارين؟ خيلي بي احساسين Biggrin.gif
(17-03-2015، 07:46 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا پس من که شیرازی ام تنبل نیستم...؟ Biggrin.gif

ساحل جون چرا این عکسای عجیب غریب میذاری؟ Undecided.gif

اون تهِ تهِ تهِ ش شيرازي نيستي Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif بايد به وطن عشق داشته باشي شايد عاشق وطنِت نيستي Biggrin.gif
نه عاشقم شیرازم ولی تنبلی رو دوست ندارم Shy.gif
(17-03-2015، 07:48 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه عاشقم شیرازم ولی تنبلی رو دوست ندارم Shy.gif

ظاهر نما Biggrin.gif كجاي شيرازي يه روز مريض شديم بيايم خدمتت Biggrin.gif پرستاري ميخوني؟ Biggrin.gif
021چرا ابروهاتو برداشتی؟ک خود نمایی کنی؟ Biggrin.gif