موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-03-2015، 12:16 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکس منو نمیخاد.میخادا من نمیخام
کاش منم عشقی داشتم وبش میرسیدمگریه

من عشقهای قبل از ازدواج رو قبول ندارم همش یه عادت هست که فکر میکنیم عاشق شدیم....

من  نه عشق قبل ازدواج قبول دارم نه عشق مجازی....

عشق فقط عشق بعد از ازدواج چون اگه دونفر قسمت هم باشند خدا مهرشون رو تو دلم میندازه.... Heart.gif
ساری نصیحتم کن؟؟؟
سلام النا میخوای بیای صندلی داغ بشینی؟
اسما جونی از خدا بخواه اون پسری رو ک تو ذهنته و با هیچ پسری قاطی نشو خدا اگ بهت نداد هرچی بدوبیراس بیا بمن بگو من تجربش کردم  Shy.gif
مرسی ملودی انشالا خوشبخت بشییییییییی Shy.gif
ملودی چی شد؟
تو که گفتی با کسی نیستی
پس چه جوری سال دیگه متاهل میشی؟
(18-03-2015، 12:17 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما بعد ترقه و نارنجک ترکوندن اومدم خونه با فامیل ها تو حیاطمون تازه داریم اتیش درست میکنیم
و اهنگ گذاشتم بلند کردم...وای جاتون خالی...
دوتا ترقه نگه داشتم که بندازم تو اتیش همه شون بترسن. Biggrin.gif

جمع مختلطه یا همه پسرن Biggrin.gif
پس من میرم نفسام.راستی النا هم یکی از اوناییه ک دوسش دارم
پس من میرم دوستتون دارم شبتون خوش Heart.gif
ساری پسرارو اززندگیم حذف کردم متاسفانه.بدم میاد ازهمشون گرگنگریه
خدایی من کسانی رو دیدم که شوهرشون زحمت میکشه زیر گرد وخاک با دستهای کثیف میاد خونه خسته ولی زنش تو این مدت که خونه نبوده با یکی دیگه اس بازی میکرده.به مشکل برخوردند ولی خدا نگاه دو تا دختر کوچولوش کرد Angry.gif
ساریانا راست میگه اسما جون با هیشکی نباشی وبه هیشکی فکرنکنی قسمت خودش میاد... Angel.gif
(18-03-2015، 12:20 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام النا میخوای بیای صندلی داغ بشینی؟

میسوزم Sad.gif