موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها چرا 201421 جوابمو نمیده؟؟ Sad.gif
با اجازه اسما اطلاعاتم پاک کردم Biggrin.gif Wink.gif
سلام دوستان
مجی چیکار کنیم تستر نداریم اصلا Biggrin.gif
سلام پسرخاله.من شارژمو میخام Tongue.gif
(17-03-2015، 02:18 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مجی چیکار کنیم تستر نداریم اصلا Biggrin.gif

سلام علیرضا
نمیدونم باید چندتا نیرو ثبت نام کنیم برا بعد عید با قدرت تست کنن  Biggrin.gif
(17-03-2015، 02:19 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همسایمون اومد تو گونی کرد برد
شارز جدید بیاد چشم میدم بهت Biggrin.gif
پسر خاله من که ذخیره شارژ زیاد دارم به بچم هم  ارث میرسه اگرم شارژ نیاد خیالی نیس  Biggrin.gif
(17-03-2015، 02:23 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 02:19 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها میگن خودت و مجی و ممد و اسما میخواید برای عید نفری 5تا ایرانسل و 5تا همراه اول قرعه کشی بزارید
اسماااااااا بیا اینجا کارت دارم.... Confused
(17-03-2015، 02:26 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 02:23 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها میگن خودت و مجی و ممد و اسما میخواید برای عید نفری 5تا ایرانسل و 5تا همراه اول قرعه کشی بزارید

من دیشب شارزامو به چالش کشیدم دیگه
درس عبرت نشد بلوک شدی Biggrin.gif