موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-03-2015، 12:28 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ازشون پرسیدم ناراحت نشدن
شاید تو ازم ناراحتی؟اره؟راستشو بگو؟ Biggrin.gif

نه من از کسی ناراحت نیستم Biggrin.gif 
 ولی تو جمع اگه کسی پشت سرم یا کلا درباره من حرفی چیزی بگه حالا شایدم درست باشه حرفش ناراحت میشم اگه کسی از من ناراحتی یا چیزی داره بیاد به خودم بگه از دلش در میارم   Wink.gif  Biggrin.gif
Undecided.gif آخرین شب جمعه س :اگه دوست داشتين دعا اسما رو خوندين یه فاتحه هم بخونين برای درگذشتگان.
این از پیج یکی از دوستام دیدم قشنگ بود

ﺳﻌﺎﺩﺕ ، ﺳﺨﺎﻭﺕ ، ﺳﺮﺑﻠﻨﺪﯼ ، ﺳﺮﻭﺭﯼ ، ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻭ ﺳﺮﻭﺭ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﻔﺖ ﺳﯿﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﻭستان ﻋﺰﯾﺰم ﺁﺭﺯﻭﻣﻨﺪﻡ

سال نو پیشاپیش مبارک Heart.gif
تنها پسر این جمع منم الان  Biggrin.gif  فردا برام بعضی ها حرف در میارن که دختر بازی میکنی تو انجمن این حرفا مثل چند وقت پیش که یه آقایی همچین چیزی گفت  Biggrin.gif
فاتحه فرستادم
مجی ؟ Sad.gif
(20-03-2015، 12:36 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاتحه فرستادم
مجی ؟ Sad.gif

بلی اسما  Shy.gif
کی؟چی گفتن مگه؟ Sad.gif
هیچ مجی.همینطوری صدات زدم . Biggrin.gif
من برم دیگ.اصلا حال ندارم Undecided.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
(20-03-2015، 12:37 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی؟چی گفتن مگه؟ Sad.gif

ولش کن اسما همه حرفاشون دارم فراموش میکنم فقط از این ناراحتم که چرا میان منو تو جمع خراب میکنن  Shy.gif امروز من کاری به یه بنده خدایی نداشتم اومد اون یکی تاپیک اسم منو باز برد نمیدوم واقعا من چیکارش کردم  Sad.gif کشش ندم بهتره  Biggrin.gif بخندید شاد باشید  Heart.gif