موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-03-2015، 05:11 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم اون اختیارات خاص رو کافیه یکی رو محروم کنی یا بهش اخطار بدی اون موقع میاد دم خونتون که چرا؟؟ چیکار کرده ؟؟ درش بیار زود  Biggrin.gif 
خدا بهت صبر بده مطلب بذار اصلا تصور کردنش هم عذاب آوره  Tongue.gif Biggrin.gif

اره راس میگی ها یک بار اومد در خونمون گفت چرا محرومش کردی منم گفتم دوس داشتم گفت به خاطر من درش بیار منم از محرومیت درش اوردم. Biggrin.gif
اره به خدا تصور کردنش هم عذابه... Undecided.gif
همین الان 115 هزار تومن ایرانسل شارژم فروختم 92 هزار با 20 درصد تخفیف
بی غم خوب کاری کردم بنظرت؟؟
میارزه  بقیش هم اینجوری بفروشم ؟؟
(18-03-2015، 05:14 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 05:11 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم اون اختیارات خاص رو کافیه یکی رو محروم کنی یا بهش اخطار بدی اون موقع میاد دم خونتون که چرا؟؟ چیکار کرده ؟؟ درش بیار زود  Biggrin.gif 
خدا بهت صبر بده مطلب بذار اصلا تصور کردنش هم عذاب آوره  Tongue.gif Biggrin.gif

اره راس میگی ها یک بار اومد در خونمون گفت چرا محرومش کردی منم گفتم دوس داشتم گفت به خاطر من درش بیار منم از محرومیت درش اوردم.
اره به خدا تصور کردنش هم عذابه... Undecided.gif

اون موقع که من مدیر بودم همش در خونه ما بود که در بیار گناه داره دفه بعد کلا محرومش کن  Biggrin.gif دیگه خدا بهت صبر بده تحمل کن  Tongue.gif
(18-03-2015، 05:15 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین الان 115 هزار تومن شارژم فروختم 92 هزار با 20 درصد تخفیف

داداش منم دارم میفروشم ولی تا قرون اخرش از طرف میگیرم تخفیف نمیدم که... Biggrin.gif
این همه زحمت کشیدیم واسه این شارژا بعد با تخفیف بدیم بره... Biggrin.gif
(18-03-2015، 05:16 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون موقع که من مدیر بودم همش در خونه ما بود که در بیار گناه داره دفه بعد کلا محرومش کن  Biggrin.gif دیگه خدا بهت صبر بده تحمل کن  Tongue.gif

خدا نکشت مجی... Biggrin.gif Biggrin.gif
ممد من میشناسمت

لطفا دیگ تاپیک من چرت وپرت نحرفین .من ب عشق مجازی ایمان ندارم

مجی من فیسبوک توبه کردم نمیرم .من فقط اینجامیام باوبلاگم .جایی دیگ نمیرم
عکستم نخاسم بخوره سرت
کم کم عصبی میشم خواهشا سگم نکنید ادی میدونه سگ بشم چی میشم
(18-03-2015، 05:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 05:15 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین الان 115 هزار تومن شارژم فروختم 92 هزار با 20 درصد تخفیف

داداش منم دارم میفروشم ولی تا قرون اخرش از طرف میگیرم تخفیف نمیدم که... Biggrin.gif
این همه زحمت کشیدیم واسه این شارژا بعد با تخفیف بدیم بره... Biggrin.gif

باز 20 درصد خوبه نقد برام اول کارت به کارت کرد بعد انتقال دادم 
ممد جونم آخه نمیخرن با همون قیمت که
بچه ها دارن اینجا با 30٪ تخفیف هم میدن تازه الان شارژم شد 890 هزار  Biggrin.gif
(18-03-2015، 05:18 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 05:16 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکشت مجی... Biggrin.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif
بچه ها جمعه میگم تاپیک ببندن
نفر بعدی کیه میاد روصندلی میشینه؟؟
مجی بات قهرم میمون Undecided.gif Biggrin.gif
(18-03-2015، 05:26 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها جمعه میگم تاپیک ببندن
نفر بعدی کیه میاد روصندلی میشینه؟؟
مجی بات قهرم میمون Undecided.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif چرا قهری اسما  Tongue.gif میمون  Biggrin.gif Heart.gif