موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یاس کبود سوالات اسما رو جواب بده بهونم نداریم Biggrin.gif نمیشه بگی شيرازيم .کشته ی صبر و حوصله و پشتکارتم از ۹:۳0 صبح تا۱:۳0 نصف شب کد ميزاري تا ده تا شارژم نگیری بی خیال نمی شی Biggrin.gif بیا یه نیم ساعت سوال جواب بده عزيزم
مرسی شیما خانم جواب دادی.
من اون شب که از آقا رضا سوال شد نبودم الانم که عمرا جواب بده. ای خداااااااااااااااا Undecided.gif
(18-03-2015، 02:14 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستان Wink.gif ظهر بخیر...هر روز خلوت تر از دیروز
به به
داداش بی غم مبارک باشه بازگشت به مدیریت  Biggrin.gif
انشاالله چرخش برات بچرخه  Tongue.gif

سلام داداش مجی... Heart.gif
مممنون...
این دلی منو ول نمیکنه دوسم داره میگه بیا مدیر شو... Biggrin.gif
واووووووو تو همه سوالات به من میگه همونی که خودتون میدونین. Undecided.gif
برو تمام پست هاتو ویرایش کن قشنگ اسممد بنویس تا جواب پیام هاتو بدم وگرنه نمیدم ها.... Biggrin.gif
میخوای به ادمین بگم دعوات کنه
(18-03-2015، 04:47 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی شیما خانم جواب دادی.
من اون شب که از آقا رضا سوال شد نبودم الانم که عمرا جواب بده. ای خداااااااااااااااا  Undecided.gif

خواهش میکنم عزیزم
اره منم واسه بچه هانبودم وقتی میومدم پستاشونو پاک میکردن مث .......
نگفتی میدونی گلستان کجاست ؟؟
بیغم از دست تو یکی دوستت داره جنبه داشته باش Wink.gif در پی آزار و اذیت ی ؟تو هم برو پستاتو ویرایش کن اسمشو بنویس نگو بعضی ا Biggrin.gif میخوای آشتی کنيا
(18-03-2015، 04:56 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوای به ادمین بگم دعوات کنه

من خودم ادمینو دعوا میکنم بعد اون بیاد منو دعوا کنه.... Biggrin.gif
بله میدونم گلستان کجاست ولی نرفتم شهراشم نميشناسم
(18-03-2015، 04:52 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 02:14 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستان Wink.gif ظهر بخیر...هر روز خلوت تر از دیروز
به به
داداش بی غم مبارک باشه بازگشت به مدیریت  Biggrin.gif
انشاالله چرخش برات بچرخه  Tongue.gif

سلام داداش مجی... Heart.gif
مممنون...
این دلی منو ول نمیکنه دوسم داره میگه بیا مدیر شو... Biggrin.gif

والا ممد اسمش مدیر شدنه ولی هیچ اختیاری از خودت نداری هر کاری کنی منفی پاک کنی هرچی باشه میاد گیر میده که چرا و دعوا میکنه آدمو  Biggrin.gif
حالا برو مطلب بذار تو سایتش تا نیامده دوباره بازنشستت کنه Biggrin.gif Tongue.gif