موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-03-2015، 06:20 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-03-2015، 06:18 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی فاطی خوبين ؟مرسی النا جون پیش پيش عید تو هم مبارک. ممد بیغم عجیب مهربون شده امروز Biggrin.gif

سلام فرگل جون تو خوبی  Wink.gif Shy.gif

خدا رو شکر مرسی ؛کجا مشغول شدی پیش ما بیا  Heart.gifعزیزم بی بی هم نیس فقط چند روز پیش دیدم تاپيک شارژ بود
سلام مجی
سلام فرگل
من همیشه مهربون بودم. Biggrin.gif
الناتو نشستی روصندلی قندم؟
مجی من شایدنیام انجمنگریه
معتادشدم همش خابیدم ازصب تاشب اینجا.
(19-03-2015، 06:27 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجی
سلام فرگل
من همیشه مهربون بودم. Biggrin.gif

امروز خوشگل شدی شیطون  Tongue.gif ادا این شبکه های خارجی در اوردم  Biggrin.gif امروز مهربون تر شدی معلومه با شیما آشتی کردی  Biggrin.gif 
مجی ی دختر پسند کن واست خاستگاری کنم؟ازممد یادبگیر فوری مخ زد
(19-03-2015، 06:30 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز خوشگل شدی شیطون  Tongue.gif Biggrin.gif امروز مهربون تر شدی معلومه با شیما آشتی کردی  Biggrin.gif 

خوشگلیم دیده میشه؟؟؟ Biggrin.gif
اره دیگه زنگید اشتی کردیم... Undecided.gif Biggrin.gif
(19-03-2015، 06:32 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی ی  دختر پسند کن واست خاستگاری کنم؟ازممد یادبگیر فوری مخ زد

مجی اگه خواستی انتخاب کنی راه دور نرو همین اسما خودمون خوبه.
سنتونم عیبی نداره اسما فقط یکم کوچولو هست. Biggrin.gif
(19-03-2015، 06:32 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسما من مخ زدن مجازیم ضعیفه  Biggrin.gif رو در رو که همو ببینیم کلا مخ طرفم زده میشه نمیدونم چرا  Tongue.gif Biggrin.gif Tongue
(19-03-2015، 06:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجی اگه خواستی انتخاب کنی راه دور نرو همین اسما خودمون خوبه.
سنتونم عیبی نداره اسما فقط یکم کوچولو هست. Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام بر دوستان گل...حالتون چطوره Heart.gif
عصرتون بخیر Wink.gif