موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-03-2015، 05:27 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه گفتی چون پسرعمت قدش کوتاس ردش کردی خخ ناراحت شدم البته منم ازدواج فامیلی رو ب دلایل پزشکی رد میکنم ولی هیچوقت هیچوقت بخاطر ظاهر ی آدم زنش نشو یا ردش نکن عقیده شخصی من اینه هرانسانی رو بخاطر چیزهایی ک دست خودش نبوده سرزنش نکن و بخاطر چیزهای خوبی ک نتیجه رفتار و اعمالشه تحسین کن

قبل اینکه من بخام دربارش نظر بدم بابام ردش کرد بخاطرفامیل بودن
(20-03-2015، 05:30 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.ن دارم سردرد میگیرم Undecided.gif

خواهش میکنم.امیدوارم هر چه زودتر حالتون خوب بشه.
مرسی.دوسیا چخبرا حرف بزنید تنهام Confused
(20-03-2015، 12:28 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حمید رضا.مه رفتن من برم تا الان کار داشتم زود خورش درست کنم واس ناهار خخخ دیر شد Confused
عید همتون مبارک شاید ی مدت نتونم بیام پیشتون.اسما النا ملودی پسرخاله بی غم آیدا بقیه تو ذهنم نیستن عیدتون مباررررررک
اسما ایشالا امسال عروسشیییی: Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif

عید شمام مبارک عسیسم
من برم نشونام رو درست کنم بای
(20-03-2015، 05:37 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-03-2015، 12:28 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حمید رضا.مه رفتن من برم تا الان کار داشتم زود خورش درست کنم واس ناهار خخخ دیر شد  Confused
عید همتون مبارک شاید ی مدت نتونم بیام پیشتون.اسما النا ملودی پسرخاله بی غم آیدا بقیه تو ذهنم نیستن عیدتون مباررررررک
اسما ایشالا امسال عروسشیییی:  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif

عید شمام مبارک عسیسم
ممنون عید شما هم مبارک
سلام
اقارضا ازتون ی چی میخام؟بگم؟ Biggrin.gif
سیدمجتبی میایی روصندلی؟
(20-03-2015، 02:27 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز اخرین جمعه93هس رفتم مسجد.دعاکردم نمازخوندم اومدم
خخخخخ خوشي Biggrin.gif من نخوندم مكثه روزاي قبل ولي تا عصر داشتم شيشه ها رو تميز ميكردم مُردَما.... گریه Dodgy.gif Tongue
(20-03-2015، 10:00 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح بخیر خوبی ۰۲۱۲ عیدت پشاپيش مبارک . عیدی می گیری از فامیل چقدر ؟ به من که دیگه نميدن گریه گریه گریه

سلام مرسي عيد شمام مبارك Shy.gif نه والا فقط 20 بابام ميده 20 هم داماد سرجمع 40 همين... گریه