موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
reza_ab،
آقا رضا سلام خوبی؟ Biggrin.gif
آقا کوروش میتونی اینجا یه اعتراف بزرگ کنی؟
اعتراف در مورد کاری کردی یا هر چیزی....
کوروش از کدوم دختره انجمن خوشت میاد؟ Biggrin.gif
کوروش راستش بگو شارژایی که میگری رو چیکار میکنی؟؟ منظورم متوجه شدی انگار Biggrin.gif
(16-03-2015، 10:52 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کوروش میتونی اینجا یه اعتراف بزرگ کنی؟
اعتراف در مورد کاری کردی یا هر چیزی....

اعتراف به گناه خودش ازاون گناه بدتره پس اعتراف درباره گناهرو بیخی شو  Exclamation Biggrin.gif

در مورد چه کاری مثلا؟
(16-03-2015، 10:53 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش از کدوم دختره انجمن خوشت میاد؟ Biggrin.gif

مگه جرات دارم خوشم بیاد  Biggrin.gif الان یه نفر ناظر بر اعمالم هست جر خدا  Biggrin.gif دختران این انجمن اند فقط آبجی ها من هستند و من داداش بزرگشون Angel.gif
نه اعتراف در مورد گناه نه درمورد اینکه کسی رو سرکار گذاشته باشی واین چیزا...دوست ندار باشه بیخیال
(16-03-2015، 10:54 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش راستش بگو شارژایی که میگری رو چیکار میکنی؟؟ منظورم متوجه شدی انگار  Biggrin.gif

غنائم شارژی رو با عیال تقسیم مینموییم خدا خیرشون بده مارا در بحران بی شارژی یار نموییدن  Biggrin.gif
خب کوروش همه رو گفتی بریم سراغ بعدی
تا قبل 90 ازش سوال کنیم بعدش بریم  Biggrin.gif  ممد بی غم ساکت شدی با اجازه خانم معلم Tongue.gif  Dodgy.gif
(16-03-2015، 10:42 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 10:40 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله اولین صندلی داغ با من شروع شد وکلی اطلاعات از من گرفتین حالا همه باید یکی یکی جواب بدین Biggrin.gif

اگه یه پزشک اصفهانی پیدا کردی تو دانشگاهتون بگو بیاد بامن ازدواج کنه خب Biggrin.gif
بگو پسره خوبیم Biggrin.gif

ملودی جواب این اسپم منو ندادیا Biggrin.gif