موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
النا بیا

اسم
شهر
قد
وزن
نظرت درمورد بچه های انجمن
ساریانا حرف میزنه من انزری میگیرم
ایول ایول بازم به ما سر بزن Biggrin.gif
(18-03-2015، 12:23 AM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس من میرم نفسام.راستی النا هم یکی از اوناییه ک دوسش دارم
پس من میرم دوستتون دارم شبتون خوش Heart.gif

فدات
94همین تصمیم و دارمگریه ذهنمو پاک میکنم .منتظرش میمونم
(18-03-2015، 12:24 AM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-03-2015، 12:20 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام النا میخوای بیای صندلی داغ بشینی؟

میسوزم Sad.gif

بیا عزیز.من اولین نفر بودم بیا اینجا اکثرا روی این صندلی نشستن. Biggrin.gif
(18-03-2015، 12:23 AM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبت شیک
(18-03-2015، 12:23 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری پسرارو اززندگیم حذف کردم متاسفانه.بدم میاد ازهمشون گرگنگریه

گلم نمیخوام ب پسرا توهین کنم همشون اینجوری نیستن ولی بعضیاشون دنبال سواستفادن اونم از بدترین شکلش متوجهی ک کدوم شکلش.امضامو بخون بهش معتقدم
البتخ بعضی دخترا هم فقط پسرا رو تیغ میزنن واسشون متاسفم ک ارزششون خ پاییینه خ Angry.gif
(18-03-2015، 12:26 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
94همین تصمیم و دارمگریه ذهنمو پاک میکنم .منتظرش میمونم

اسما تو خیلی مهربون و پاک و صمیمی هستی.تبریکککک Wink.gif
(18-03-2015، 12:27 AM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبت شیک

مرسی یکم اسما جونمو آروم کنم میرم
پسرا شما هم نظر بدید Exclamation Tongue