موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-03-2015، 09:13 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان  گل خوبید؟کسی نیست عایا؟

سلام ملودی خانم 
مرسی شما خوبی؟
نه دیگه بچه ها سرشون گرمه نزدیک عیده اینجام که بارون گرفته هوا هم قرمز شده انگار میخواد برف بیاد  Biggrin.gif
ﺗﻮ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﺻﺎﺩﻗﯿﻪ ﻣﯿﺨﺎﻡ ﺑﺮﻡ.
ﮔﻔﺘﻢ: ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻄﺖ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﯽ، ﺍﻭﻧﻢ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮐﯿﻔﺶ ﺳﻪ ﺗﺎ
ﺳﯿﻢ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩ ﮔﻔﺖ: ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﯾﺎ ﻫﻤﺮﺍﻩ
ﺍﻭﻝ !!
.
.
.
..
..
 میگن 32 نفر از مسافرا خودشونو تو مترو در حال حرکت پرت کردن پایین.-.راننده مترو هم 2 روزه تو هیچ ایسگاهی نگه نمیداره و همینجوری داره با سرعت متروو میرونه...!!!!!
حیف شد
بحث دیشبمون درمورد عاشقی ناتموم موند Biggrin.gif
ممد بی غم شک دارم این ....  هم دسترسی پاک کردن داره باور کن هیچ کسی اینجا نبود پستهای بچه ها داشت پاک میشد باور کن  Biggrin.gif
مجی قضیه چی بوده میگن دعوا شده؟؟؟
نه رضا و شهاب و محمد و من دسترسی داریم...
(19-03-2015، 10:36 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد بی غم شک دارم این ساحل هم دسترسی پاک کردن داره باور کن هیچ کسی اینجا نبود پستهای بچه ها داشت پاک میشد باور کن Biggrin.gif

سلام

جناب مجتبی عزیز من حذفشون کردم.چون داشت بحثتون به دعوا میکشید واسه همین مال همتون رو حذف کردم.
ادمین بگین بیاد.باش کار دارم دوکلمه.
(19-03-2015، 10:38 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-03-2015، 10:36 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد بی غم شک دارم این .... هم دسترسی پاک کردن داره باور کن هیچ کسی اینجا نبود پستهای بچه ها داشت پاک میشد باور کن  Biggrin.gif

سلام

جناب مجتبی عزیز من حذفشون کردم.چون داشت بحثتون به دعوا میکشید واسه همین مال همتون رو حذف کردم.

سلام آقا رضا 
پس داستان این بود آخه دوره ای که ما ارشد بودیم فقط ما سه تا دسترسی داشتیم الان عوض شده پس  Wink.gif
(19-03-2015، 10:39 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین بگین بیاد.باش کار دارم دوکلمه.

سلام

جناب دلشاد عزیز رفتن مسافرت.
مدیریت سایت رو به مدیران ارشد و ناظر انجمن سپردن.
اگه کاری داشتید لطفا به مدیران ارشد یا ناظر انجمن بگید.