موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم ازدوتاچیز متنفرم یکی دروغ یکی خیانت
اگه اینارویکی انجام بده خون طرفوبدن بمن میخورم تااون حدمتنفرم Angry.gif Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:53 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی دوست دخترات از انجمن کین؟؟

تو انجمن دوستی نداشتم همش در حد حرف زدن و برادر خواهری بوده  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:51 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 01:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احیانا این خوشکلمو و جیگرم که بخاطر قرعه کشی نیست؟ Biggrin.gif

نه عزیزم قرعه کشی چیه مگه قراره قرعه کشی بزاری؟ Biggrin.gif

نه اصلا Biggrin.gif
سعی سکوتت تاروپودمراداغون میکندمن این سکوت بی معنای تودراین صندلی داغ بیزارم
من ازاین سکوت پرازسوال وجواب بیزارم مرامیفهمی؟ Biggrin.gif
شایدتواین انجمن اولین کسی باشم ک ن ازکسی شماره گرفتم ن دادم نه خواهری دارم ن برادری

مجی ازت بعیده این بچه بازی ها
نیم کیلوباش امامردباش Angry.gif
آستارا اگه بیایی بفهمن مسافری دوبرابر میفروشن جنس و.....بگی من اینجادامادم الکی...ی کمم ترکی بحرفی تا ارزون بدن Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:57 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اصلا Biggrin.gif

Undecided.gif Undecided.gif
(17-03-2015، 01:54 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی خداییش توگوشیت چندتا شماره دخترداری؟خداییش
Biggrin.gif

خداییش بود یه چندتایی ولی برا عید پاک سازی کردم هیچی نیس  Biggrin.gif
(17-03-2015، 01:58 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شایدتواین انجمن اولین کسی باشم ک ن ازکسی شماره گرفتم ن دادم نه خواهری دارم ن برادری

مجی ازت بعیده این بچه بازی ها
نیم کیلوباش امامردباش Angry.gif

به گریت برس اسما Biggrin.gif گریه گریه
(17-03-2015، 02:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آستارا اگه بیایی بفهمن مسافری دوبرابر میفروشن جنس و.....بگی من اینجادامادم الکی...ی کمم ترکی بحرفی تا ارزون بدن Biggrin.gif

پ مثل مشهده....
بدبخت زوارا.... Undecided.gif