موبایل روز

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ کاربران موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از عجایب عشق همین بس
تنها همانی آرامت می کند که دلت را آتش زده
چهارشنبه سوریت مبارک
تقدیم ب همه Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:49 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره خوب نیست پشت سرت حرف باشی مجتبی جان بيا یه چندتا شارژ بده من همه ببینن چقدر انسان بخشنده ای هستی

چشم به وقتش بهت شارژ هم میدم بهاره جان  Wink.gif
(17-03-2015، 04:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عجایب عشق همین بس
چهارشنبه سوریت مبارک
تقدیم ب همه Biggrin.gif

اسما توم مبارک هم عید هم چهارشنبه سوری
جات خالی از این مواد محترقه گرفتیم با برو بچ قراره عصری بریم بیرون بترکونیم  Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:51 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:46 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیر ارشد بیا بشین رو صندلی
دیشب قول دادی بعد مجی بشینیا

من روی همچین صندلی هایی نمیشینم Biggrin.gif

حالا شما بشین خیلی داغش نمیکنیم که بسوزی Biggrin.gif

من نمیشینم که شما داغش کنی یا نکنی Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:55 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عجایب عشق همین بس
چهارشنبه سوریت مبارک
تقدیم ب همه Biggrin.gif

اسما توم مبارک هم عید هم چهارشنبه سوری
جات خالی از این مواد محترقه گرفتیم با برو بچ قراره عصری بریم بیرون بترکونیم  Biggrin.gif

من چند تا بمب ساختم
میخوام برم بزنم توماشین این پلیسه که 100 تومن جریمم کرد Biggrin.gif
آقا مجتبی یه چی میگم پند بگیر من یبار مراقب امتحانای دانشگاه همین نسل جدید اکثر دهه 70 بودم بعد تا چشم چپ میکردیم با هم حرف میزدن البته مراقبای دیگه هم باهاشون همکاری میکردن و گزارش نمیدادن ولی خودم یکیشون پشت کارت دانشجویی تقلب زبان نوشته بود گزارش دادم از اون امتحان محروم شد البته بعدش نفهمیدم آیا پارتی بازی کرده که نمرشو قبول کنن یا نه  Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:55 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:51 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:46 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیشینم که شما داغش کنی یا نکن
دادا دیروز قول دادی آخه
مدیران باید رو قول هاشون وایسن
هرجور راحتی (درذهن ما یک مدیر بدقول هستید) Biggrin.gif
محرومم نکنیا Biggrin.gif
از عجایب عشق همین بس
چهارشنبه سوریت مبارک
تقدیم ب همه Biggrin.gif

وای امشب بریم بیرون تو خیابونا اتیش بازی طرقه بازی نارنجک بازی و.... Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:58 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 04:55 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیشینم که شما داغش کنی یا نکن
دادا دیروز قول دادی آخه
مدیران باید رو قول هاشون وایسن
هرجور راحتی (درذهن ما یک مدیر بدقول هستید) Biggrin.gif
محرومم نکنیا Biggrin.gif
من قول ندادم...وای من محروم کردن رو دوست دارم Biggrin.gif
(17-03-2015، 04:57 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مجتبی یه چی میگم پند بگیر من یبار مراقب امتحانای دانشگاه همین نسل جدید اکثر دهه 70 بودم بعد تا چشم چپ میکردیم با هم حرف میزدن البته مراقبای دیگه هم باهاشون همکاری میکردن و گزارش نمیدادن ولی خودم یکیشون پشت کارت دانشجویی تقلب زبان نوشته بود گزارش دادم از اون امتحان محروم شد البته بعدش نفهمیدم آیا پارتی بازی کرده که نمرشو قبول کنن یا نه  Biggrin.gif

وای وای چقدر آموزنده بود پند گرفتم  Biggrin.gif